2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رهام

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤

دیگه رادین و رایان اشباع شده ..توی هر کلاس مادر و کودک که میرفتم نصف پسراش رایان و رادین بود ...مثل اسم شقایق ما بچه بودیم مد شد همه شقایق بذارن ..دیگه خیلی زیاد میشه توی مهد کودک میگن رایان یک رایان دو ..

دیگه رادین و رایان اشباع شده ..توی هر کلاس مادر و کودک که میرفتم نصف پسراش رایان و رادین بود ...مثل ...

واقعا من اسم رهام رودوست دارم ولی معنی اسم رایان و رادینم دوست دارم نمیدونم اسم پسرمو چی بذارم

السلام علیک یارسول الله 🌹🌹🌹🤩🤩🤩
2714

عزیزم اگه اسم فارسی میخوای که ایلیا عبریه... رادین و سامیارم با وجودی که اسم فارسی ذکر شده ولی تو منبعی چون دهخدا نیومده... اسمای رایان و رهام زیبان و من رایان رو بیشتر میپسندم😍