2726

یه پولی رو میخوام سپرده کنم سودشو احتیاج ارم میخوام جایی بزارم که سودش خوب باشه بانک و طرحی رو بلدین ؟؟؟

ترجیحا میخوام دولتی بزارم خصوصیا ریسکه یکم البته

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اکثر بانکها دارن برید تو سایت رده قسمت صندوق بانکها اطلاعات صندوق هر بانک رو نوشته از خود بانک هم می ...

فرقش با سپرده چیه؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
من بانک ایران زمین گذاشتم  صندوق سرمایه گذاری  بیست درصد سود ماهیانه میده  هروقت ه ...

بانکه یا موسسه؟

نه موسسه نیست  بانک ایران زمین

پس خوبه صندوق سپرده فرق داره با سپرده بلند مدت؟

راستی بالاتر از20درصد بانکی هس که سود بده؟

پس خوبه صندوق سپرده فرق داره با سپرده بلند مدت؟ راستی بالاتر از20درصد بانکی هس که سود بده؟

ببین الان همه ی بانکها سپرده ی یکساله دارن با سود ۱۵ تا ۱۷ درصد که تا یکسال نه میتونی برداشت یا اضافه کنی

اما این صندوق سرمایه گذاری بانک تو بورس هست البته سود ثابت نداره ولی هیچ وقت زیر ۲۰ درصد نیست. 

منم چندماه تحقیق کردم تا این حسابو پیدا کردم ، فقط به خاطر اینکه بانکش خصوصیه بالاخره ریسک هم کردم .

ولی خب بری شعبه ی بانک کاملا واضح برات توضیح میده

فرقش با سپرده چیه؟

سپرده یکساله رو نمیتونی دست بزنی ولی صندوق رو میتونی برداشت یا اضافه کنی من دو ساله اقتصاد نوین گذاشتم خیلی راضی هستم هر وقت هم پولی دستم بیاد به حسابم اضافه میکنم