2733
2734
عنوان

بچه ها من خیلی حسودیم میشه

705 بازدید | 66 پست

جاریم واسه هر عروسی به غیر از لباس جدید طلا جدید میخره نکه اونارو عوض کنه ها جدیدشو اضافه میکنه به طلاهاش 

تو تاپیک قبلی گفتم که با شوهرش سر خونه خریدن دعواشون شده بود و به برادرشوهرم و مادرشوهر گفت طلاق میگیرم زن مرد بهتر از تو میشم .درحالی که نزدیک 200میلیون طلا داره و زمین ارث پدری به ارزش 100 میلیون. میگه نه اونارو میفروشم نه زمینو خودت با پول خودت و کمک مالی پدرت خونه باید بخری و به اسمم بزنی و برادرشوهرمو از خونه انداخته بود بیرون. مستاجرن ولی پول اجاره شون پدرشوهرم میده. 

الان دیشب اومده با یه انگشتر 5تومنی میگه واسه عروسی پسرخاله ام الان خریدیم خوبه؟

من از  حرص ترکیدم😡

مگه شوهر تو خریده که حسودی میکنی

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم به بی فرهنگ بودن و نداشتن عشق تو زندگیش حسودیت میشه؟؟؟ طلا با پول پدر شوهر اجاره خونه رو پدر ش ...

ولی آون نه میشینه همه جا میگه اجاره ما رو پدر شوهرم میده 

هرچیزی بخره میاره تا حرص منو دربیاره 

نه نخریده ولی بهش حسودیم میشه خیلی خوشبخته 

خوشبختي كه به چه چند تكه طلا نيست شما ظاهر زنگي اش و نبين باطن هر زندگي كلي مشكل هست 

همين كه براي خريده خونه گفته جدا ميشم يعني خيلي مشكلات داره 

جاری تون درس عبرت باشه برای همه ی خانم ها

رفتاراش اشتباه بوده مگه همه چیزپوله ومگه پول مهمه که بابتش به همسرت انواع بی ادبی ها روبکنیازدواج یعنی عشق به همسر وتفاهم و خوشبختی پول درسته مهمه اما برای رفاهه نه خوشبختی وعاقبت بخیری باید ازپول درست استفاده کرد

نه نخریده ولی بهش حسودیم میشه خیلی خوشبخته 

شما ظاهر رو میبینی معلوم نیست بینشون چه مشکلاتی دارن اون که نمیاد غصه هاش به شما بگه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706