2726
عنوان

عفونت زنان

139 بازدید | 31 پست

خانوما یه راهکار بدید من دیگه خسته شدم ازبس رفتم دکتر یه هفته خوبم روز از نو روزی از نو اندفعه دیگه دکتر نرفتم خودم دارم کلوتریمازول واژینال استفاده میکنم و مترونیدازول قرصشو.فلوکونازول هم خوردم😥😭

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 

بگو امپول برات بنویسن.فقط اون خشک میکنه.شرت نپوش دامن بپوش تو خونه .دستمالو از جلو به عقب بکش موقه خشک کردن خودت.کتوکنازول بخور هر ۱۲ ساعت

تیکر عروسیمه😍هشتم اذر 98برام دعا کنید خوشبخت شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان که سه روزه دارم دارو واژینال استفاده میکنم انروز ببخشیدا تو دستشوی خودمو با انگشت معاینه کردم یه عالمه چیز مثل دستمال کاغذی خرد شده و خیس اومد بیرون.ممکنه عفونت داره میریزه

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 
2728
اولا که توی خونه لباس زیر نپوش دوما لباس زیراتو  اتو بکن  سوم قرص لاکتوفم بخور برای زیاد ...

لباس زیرمو همیشه تو افتاب خشک میکنم

با سرکه خودتو بشور. ی آفتابه هم آب و جوش شیرین بزار تو دستشویی بااون خودتو بشور. 

من ک عفونت شدید داشتم عفونت سبز و زرد داشتم. با نشستن تو آب سرکه و شستشوی واژینال با سرکه سیب. و گزاشتن شب تا صب سیر تو واژنم عفونتم خوب شد بدون دارو. در عرض 2هفته.

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
هر چی بدبختی هست واسه ما خانوما بخدا دگ خسته شدیم زایمان پریودی بارداری .دگ این عفونت چی میخاد از جو ...

با سرکه خودتو بشور. ی آفتابه هم آب و جوش شیرین بزار تو دستشویی بااون خودتو بشور.  من ک عفونت ش ...

عسل اصل واژینال کردم تو اب و سرکه نشستم تو اب و جوش شیرین نشستم خدااا دارم دیوونه میشم ممکنه از استرس باشه چون میگن استرس ایمنی بدن رو ضعیف میکنه

2706