2726
انشالله شما هم نتیجه بگیری منکه ۱۲ سال شده اینقدر همه گیر دادن گفتم ی بار دیگه تلاشمو بکنم  د ...

اره یه سره برو اونجا ...

اگه گفت دکتر ببینه اول برو کلینیک ...

انشاالله برو به سلامتی ...

منکه رها کردم حتی فولیک اسید نمیخورم 

خسته م 

من یه فولیکول دارم خیلی ضعیف و بیخوده 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بخوام کلینیک ویژه نوبت بگیرم ی سره کجا و چه ساعتی باید برم

تو نت بزن کیلینیک ویژه بیمارستان شریعتی

نوبت دهیش اینترنتیه

صبح ساعت ۹ وقت‌دهیش شروع میشه و خیلی زودم پر میشه

باید سرساعت بزنی و وقت بگیری

قسمت نوبت دهی اینترنتی بزنی کیلینیک زنان انتخاب کن ببین دکترش چ روزی هست  روز قبلش باید وقت بگیری

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
تو نت بزن کیلینیک ویژه بیمارستان شریعتی نوبت دهیش اینترنتیه صبح ساعت ۹ وقت‌دهیش شروع میشه و خیلی ز ...

آخه تا الان هر روز نگا میکردم میخواستم واسه ۲۵ ام وقت بگیرم الان نگا کردم دیدم اولین تاریخشو زده ۱ مرداد تعجب کردم

فک کنم الکیه این نوبت دهیش

2728
آخه تا الان هر روز نگا میکردم میخواستم واسه ۲۵ ام وقت بگیرم الان نگا کردم دیدم اولین تاریخشو زده ۱ م ...

نه عزیزم الکی نیست

من الان رفتم دیدم دکتر نازاییش دوشنبه و چهارشنبه هست

اولین نوبتشم برا هفته بعد۲۴ هست یعنی شما باید یکشنبه ۹صبح وقت بگیری

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
اینترنتی وقت بگیر یک روز قبل از(روز ویزیت دکتر) ساعت۹صبح برو تو سایتشون وقت رزرو کن

من میخوام واسه دکتر مهدوی وقت بگیرم ولی اصلا به روزش نرسیده انگار وقتش پر میشه اطلاع از وقت حضوری دارین چجوریه

واسه همون روز وقت میدن؟

من میخوام واسه دکتر مهدوی وقت بگیرم ولی اصلا به روزش نرسیده انگار وقتش پر میشه اطلاع از وقت حضوری دا ...

نه فکر نمیکنم

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2706