2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من رفتم گفت هفت صبح بیا برا نوبت گرفتن ...

کلینیک زنان باید بزنی با دفترچه بیمه و کد ملی ...

یه دستگاه دارن میزنی 

منم رفتم ساعت هفت صبح 

پشت اورژانس هست یه ساختمان ...

بعد اولش شلوغ بود 

همه دور دستگاه جمع بودن نیم ساعت بعد هیچکی نبود تند تند مردم میزدن 

...

ولی تا یه حدی میده 

زود تر برو از هشت به بعد دستگاهشون کار میکنه ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
من رفتم گفت هفت صبح بیا برا نوبت گرفتن ... کلینیک زنان باید بزنی با دفترچه بیمه و کد ملی ... یه دس ...

بعد اونجا خودت میتونی دکترتو انتخاب کنی؟

آخه خیلیا اینجا گفتن وقت اینترنتی گرفتن ولی منکه اصلا نمیبینم هیچ موقع باز شه

2714

دکتر زنانشون میبینه پرونده مدارکت رو بعد میفرسته بخش نازایی و درمان 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
من رفتم گفت هفت صبح بیا برا نوبت گرفتن ... کلینیک زنان باید بزنی با دفترچه بیمه و کد ملی ... یه دس ...

بعد برای همونروز وقت میدن یا نه؟

شما رفتی اونجا دکتراش چجور بودن؟

بعد اونجا خودت میتونی دکترتو انتخاب کنی؟ آخه خیلیا اینجا گفتن وقت اینترنتی گرفتن ولی منکه اصلا نمیب ...

اره اون دستگاهی که داشتن لمسی بود قشنگ لیست پزشکا بودن ...

حالا رفتی برو طبقه دوم بخش زنان 

اول قسمت نازایی بپرس ...

بعد برو کلینیک زنان وقت بگیر 

شاید بگن نه نمیخواد بری کلینیک بیا یه راست درمان نازایی 

اخه هر کدوم ساختمون جدا بودن ...

من رفتم متاسفانه بچه م توقف رشد داشت ...سقط شد ...

انشاالله بری نتیجه بگیری به زودی 

اره اون دستگاهی که داشتن لمسی بود قشنگ لیست پزشکا بودن ... حالا رفتی برو طبقه دوم بخش زنان  ا ...

انشالله شما هم نتیجه بگیری

منکه ۱۲ سال شده اینقدر همه گیر دادن گفتم ی بار دیگه تلاشمو بکنم 

دکترتون کی بود شما هم ی سره رفتی بخش نازایی؟؟

منکه ی سره باید برای نازایی برم

باید صبح زود بری درمانگاه داستانی اونجا با دستگاه نوبت میگیری

ولی ایراد درمانگاه اینه ک خود دکتر معاینه نمیکنه و دانشجوها اینکارو میکنن اگ لازم بدونن خود استادشون میبینه

میتونی کیلینیک ویژه بیمارستان وقت بگیری دکتراش دکترای خود بیمارستانن و اکثرا استادن

ویزیتش با درمانگاه فرقی نداره ولی میدونی خود دکتر میبینتت

هرچند با دکتر درمانگاه فرق دارن یعنی درحد اونا نیستن ولی حداقل دانشجو نیستن

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
بعد برای همونروز وقت میدن یا نه؟ شما رفتی اونجا دکتراش چجور بودن؟

اره هفت صبح بری 

تا نه ده دکتر میبیندت 

...همون روز 

دکتر با دانشجو بودن ...استاد بودش دکتره ...

من یه بار رفتم چون دوره من چالوسم ...

خوب عالی 

من حتی رفتم توی بخش زنان روی صندلی بودم خسته شده بودم 

یه هو دیدم منشی دکتره از اون یکی ساختمون اومده دنبالم 

گفت دکتر گفته چی شد سنو گرفتی بیا 

تازه شماره م رو گرفته بود روی سر برگ دوباره زنگ زد فرداش

منم گفتم سقط شد ..

خیلی قشنگ پیگیری میکردن ...

باید صبح زود بری درمانگاه داستانی اونجا با دستگاه نوبت میگیری ولی ایراد درمانگاه اینه ک خود دکتر مع ...

اگه بخوام کلینیک ویژه نوبت بگیرم ی سره کجا و چه ساعتی باید برم

2706