2737
2734
عنوان

بالا بردن تعداد و سرعت حرکت اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 277328 بازدید | 356 پست
بچه ها من شوهرم آزمایش نمی ده چیکار کنم؟؟

شوهر منم آزمایش نمیداد . من بدبخت تا دو سال فکر میکردم من مشکل دارم . شوهرمم هی میگفت فلانیو ببین بچه ش بدنیا اومد . ولی تو چی ! همه ش فکر میکرد من مشکل دارم . آخرشم با بحث و جدل و قهرو دعوا رفتیم آزمایش داد . اونم با چه مکافاتی . من رفتم آزمایشگاه ظرف گرفتم .بدو بدو رفتیم خونه . دوباره نمونه رو بدو بدو بردیم آزمایشگاه.چون گفتن تا یه ربع باید دستمون برسونین . بازم من بردم تحویل دادم . خودش میگفت روم نمیشه . بعد که جواب آزمایش اومد دید اوضاع خرابه دیگه مثه بچه آدم خودش میرفت پیش دکتر اورولوژی. تو هم قاط بزن . دو روز شام و ناهارو درست نکن میره آزمایش میده ;-)

خدایا میدونم که ناامیدم نمیکنی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سلام شمانتیجه گرفتی الان تاپیکو دیدم همسرمنم خرنوب میخوره میل جنسیش کم شده اخه چرااا من دادم ...

شوهر منم دو ماه خرنوب میخورد ولی میل جنسیش بهتر شده بود . عجیبه!! خرنوب روی حجم منی و پرتابش خیلی تاثیر داشت . ولی حرکت اسپرمارو نمیدونم . چون شوهرم دیگه آزمایش نداد . یه راست رفتیم برا میکرو. اوایل شوهرم مثله همه مصرف میکرد . دقیق یادم نیست . پنج دقیقه قل بزنه بعد نیم ساعت زیرشو خاموش کنه .... خودش گفت هرچه قدر غلیظ تر درست میکنم بهتره . دیگه بعد از کشفش کلا خرنوبو پودر کرد . روزی یه قاشق میریخت توی آبجوش میزد بالا . صبح ناشتا و شب قبل از خواب . واقعا نسبت به اون سیستم قبلیه فرق داشت . در ظاهر که خیلی بهتر شده بود

خدایا میدونم که ناامیدم نمیکنی   

شوهر من با دو ماه ال کارنیتین و سلن پلاس و آمپول و کوکیوتن از ۸۰۰هزار تا اسپرم رسید به ۲۳ میلیون !

الان کلی چیز دیگه اضافه کردیم به داروهاش . فنجیوش و رویال ژلی و جینسینگ و کلرلا و موتیلی بوست و ویتامین ای و امگا ۳ و .... هم خریدیم .

خدا کنه خوب بشه . داریم دیوونه می شیم .

۱ میلیون دارو خریدیم فقط . همه رو از داروکده گرفتیم . خارجین همشون .

2728
سلام همسر من تعداد اسپرم و تحرکش کمه دفعه اول دکتر زینک پلاس رو به مدت یک ماه تجویز کرد و گفت دوبار ...

سلام میتونن دوبسته الکارنیتین مایع که هر بسته شامل ده عدد آمپول خوراکی هستش بگیرن روزی دو عدد صبح وشب بخورن.همینطور دوازده عدد آمپول ویتامین Aهر دو روز یکی بزنن.در ضمن قرص سمناکس قرص خوبی هست بگیرید روزی سه عدد همراه با غذا استفاده بشه

شوهر من با دو ماه ال کارنیتین و سلن پلاس و آمپول و کوکیوتن از ۸۰۰هزار تا اسپرم رسید به ۲۳ میلیون ! ...

با سلام احتمال داره چسبندکی اسپرم داشته باشه توصیه میکنم آمپول ویتامین Aهر دو روز یک پیوسته تایک ماه بزنه ادویه یا داروی H80رو هم بگیرید روزی دوبار با اب پرتقال صبح وشب بخوره .خوب میشه

شوهر من با دو ماه ال کارنیتین و سلن پلاس و آمپول و کوکیوتن از ۸۰۰هزار تا اسپرم رسید به ۲۳ میلیون ! ...

طنازحان یسوال ال کادنتین روچندخریدی خارجبش رو

من دیدم یکی نوشته 190

ولی داروخونه که رفتم گفت خارمبش 80تومن 

کوکیوتینم یکی گفت 110ولی داروخونه میگه 60

دکترمم گعت مواظب باش مشابه ندن بهت

موندم چکنم شمامیشه بگی بهم چندخریدی؟کو

کیوتین رو30تانوشته وال کارنتین هم 100تا

بعدش اراین دوتاداروراضی بودی مخصوصاال کادنتین عوارض اینانداره؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
2738
طنازحان یسوال ال کادنتین روچندخریدی خارجبش رو من دیدم یکی نوشته 190 ولی داروخونه که رفتم گفت خارمب ...

کوکیوتن خارجی ۳۰تایی رو ۴۸ تومن گرفتم .

ال کارنیتین البته تنهای چیزیه که ایرانیه ۶۰تاییش ۳۰ تومن . میخوام اینم دفعه بعد خارجی بگیرم .

چرا دکترت کوکیتن انقدر کم نوشته خب در عرض ۱ ماه تموم میشه که . چه فایده .

.

راضی که آره خیلی . چون یه دکتر انقدر ما رو ترسوند گفت زیر ۱ میلیون اصلا آی وی اف هم نمیشه کرد و ما داشتیم از افسردگی می مردیم .

ولی با همین ۳ تا دارو رسید به ۲۰ میلیون . حالا برای آزمایش بعدی خیلی امیدواریم چون روزی ۱۱ تا قرص میخوره این سری .

عوارض فکر نمی کنم داشته باشه . فوقش ممکنه مشکل گوارشی یه کم پیدا بشه که اونم شوهر من نداشت . 

کوکیوتن خارجی ۳۰تایی رو ۴۸ تومن گرفتم . ال کارنیتین البته تنهای چیزیه که ایرانیه ۶۰تاییش ۳۰ تومن . ...

فدات عربزم 

راستش من یه بچه دارم شایدیخاطراون خیلی اهمیت نداد

تومعاینه یالینی بادست براشوهرم که گفت موردی نمیبینم ولی چونتو ازمایش قبلی  fshه باید2میبودبراشوهرم 1بودبقیه چیزامثلLhتستسترون نرمال بودن گفت که تاسه ماه داروبخوره eوال کادنتین رو100تاکوکیوتینم گفت 1ماه بسه بعدبره ازبده وسوندبیضه وازمایش اسپرم 

البته بازمعتقدبودما6ماه بشه ازاقداممون بعددادوشروع کنیم 

براازمایشfshهم بشوهرم گفت نبایدبیخوابی باشه که شوهرم کلاشیکاره وبیخوابی داره وهرازمایشگاهیم درست نشون نمیده بعنی ازمایش دقیقی هست بهم گفت بردازمابشگاه بیمارستان پارس 

من هنورنخریدم ولی میخوام خارجیشوبخرم 

دکترشوهرمم دکترنامداری هست خیلی دکترخوبیه

شمااصلاfshوLhایناروشوهدتون ازنداده؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
2706