2726
عنوان

نامه به الوهیت درون

19806 بازدید | 29 پست

سلام بر الوهیت درون یا خدای درون ..... ( اسم شخص مورد نظر و یا بنویسید همسر الهی ام)  خدای درون.... اکنون تو را فرا میخوانم و از تو میخواهم که به نزد من بیایی( 3 بار)  ازت درخواست دارم و میخوام که...... مثلا با من مهربونتر باشی. بهم احترام بزاری. ازم حمایت کنی  خدای درون....(اسم اون شخص) ازت میخوام..... ( درخواستهای بعدیتون رو بگید )  در آخر بگید :  خدای درون...(اسم اون شخص) ازت مچکرم. ممنون که پیش من آمدی. اکنون رها هستی. برو و به.... (اسم اون شخص) این حرفها رو بگو تا اونها رو اجرا کنه  دوستت دارم و ازت مچکرم .. امضا: همراه با اسم و تاریخ همون روزی که نامه رو مینویسید  البته نباید خواسته های عجیب غریب و منفی داشته باشید. درخواستهاتون باید درست باشه. مثلا حتی اگر کسی ازتون پول قرض گرفته میتونید ازین روش استفاده کنید (هر چند پول از دست دادن شما طبق قانون جذب ربطی به اون شخص نداره و به ارتعاشها و فرکانسهای خودتون بستگی داره) یا برای طلب عشق و محبت بیشتر. اما به نیت آزار و اذیت کردن کسی نه❌❌❌ 🌹 بعد این موضوع رو رها کنید و به خدا و #کائنات بسپارید، بعد رسیدن به خواسته هم نامه رو بسوزونید

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام. دیدم خیلی از دوستان دنبال نامه به فرشتگان و الوهیت به درون بودن مطلب رو گذاشتم. این نامه رو روزی یک بار تا ۷ روز بنویسین... میتونین نسوزوین و لای قران بزارین و توی اب روان و یا اگر اب روان نبود میتونین با غلط گیر اسم خداوند رو حذف کنین و اتیش بزنین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
تو مدت انتظار نامه رو کجا قایم کنیم اونوقت؟🤔

لای قران بزارین.. انتظار نه عزیزم حس نیاز ندین باید رها کنین

میشه یکم بیشتر درباره این نامه نوشتن توضیح بدین برای من خنگ دو روزه راجع بش اینجا میشنوم

خنگ نه عزیزم. تازه اشنا شدین و زمان میخواین برای یادگیریش. ببینین ما همه با درون خودمون صحیت میکنیم و این صحبت ها اکثرا منفی هستن و این نامه ها باعث میشن ما ذهنمون رو از منفی بودن به سمت ارتعاش مثبت ببریم. این نامه رو برای هر خواسته ی معقولی بنویسین و جواب میگیرین

سلام. دیدم خیلی از دوستان دنبال نامه به فرشتگان و الوهیت به درون بودن مطلب رو گذاشتم. این نامه رو رو ...

هر روز 6ساعتی یه بار😀😂

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

دوستانی که تاپیک رو به مسخره میگیرین من این تاپیک رو برای دوستانی زدم که اعتقاد داشتن و بارها سوال پرسیدن. نظرات تک تکتون محترم و عزیز به نظرات دیگران هم احترام بزارین 🌹

اینکه میگید اسم شخص برای الوهیت درون دیگران هم میتونیم بنویسیم؟

بله عزیزم میتونین  مثلا همسر شما با کسی مشکلی داره و اینو خطاب به همسرتون مینویسین ک با اون طرف مقابل مهربون تر باشه ویا مشکلی ک هستش رو بگین

2706