2726

دیشب منو مامانو بابام نشسته بودیم جلو تلوزیون  من گفتم بابا این ترم معدل الف شدم تو دانشگاه یکم افتخار کن(ب شوخی)بابام گفت همچین معدلت بالا نشده ۱۷  معدله؟

گفتم باباااااا من همون دختریم کع تا ترم پیش معدلم ۱۳و ۱۴ بود   توقعت باباستتتتتااااا

بابام رو کرد مامانم گفت خانم باور کن استادا اشتباهی نمره یه بنده خدای دیگه رو بهش دادن (برا این که منو حرص بده 😂)

منم گفتم من اگه پزشکی دانشگاه تهرانم در میومدم بابا باز میگفت مسئولا اشتباه کردنننن

یهو مامانم گفت خیل خب تو قبول شوووو  پزشکی من سه روز جشن میگیرم😂😂😂😂😂😂

گفتم جشنت رو میخوام چیکار

بابا گفت پس چی میخوای 

گفتم ماشین   بابام گفت باشه تو اگهههههههه قبول شدی ماشین برات میخرم😂😂😂

حالا منی که رشتم تو دبیرستان انسانی بوددددددددد 😂😂😂😂😂😂😂

شیرم کردن بدجوررررر یکی بیاد باده منو بخوابونه  جو گیر شدمممم دنبال کتاب تجربیم😂😂😂شوخی نمیکنماااااا   اخه قبلشم بابام گفت برا گواهینامع گرفتن چشم ازش آب نمیخوره(منظورش منم)که زود گواهینامه بگیره 

دیگه قشنگگگگگگگگگگگگ شیر شدم😐

ایول شیر مازندران😐😐😐😐

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به امید شیر کم چرب😂بشین سرجات بابات راس میگه😂از انسانس خیلی سخته بخوای کنکور تجربی بدی اخه

باید واسه هر سه سال دهم و یازدهم و دوازهمش درسای فیزیک و شیمی و ریاضیو و زیستش رو کلاس بری 

میتونی واقعا؟😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
ایول شیر مازندران😐😐😐😐

اون پلنگه گلم 😁

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
اون پلنگه گلم 😁

اهل مازندارنی؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

باس بش گف ایووول شیر پاستوریزه ایووول😜🙄😁

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

یادش بخیر مجردیام

شبا با پدر و مادرم میشستیم کنار هم تی وی میدیدیم

بابام شوخی میکرد و با من سر و کله میزد

میدونست رو کمد لباسام خیلی حساسم

هر سری میرفت یه چیزی از کمدم میاورد میگفت دخترم این چیه؟؟؟ منم داد میزدم باباااااا بذارش سرجااااش

وقتی میرفتم دانشگاه چون دانشگام شهر دیگه بود بابام شبا رو تخت من میخابید به مامانم میگفت وقتی اومد بهش نگو رو تختش خوابیدم 

لباسامو درمیاورد دوباره تا میکرد میذاشت تو کمد

اینجوری دلتنگیشو برطرف میکرد

یادش بخیر وقتی دختر اون خونه بودم.....

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
2706