2737
2734

چند روز پیش تولد من و شوهرم بود ( هردومون تو یه تاریخ بدنیا اومدیم )  شوهرم یه کیک‌ گرفت گفت بریم خونه ی مامانم تولد بگیریم با اینکه اونا دوماهه یه زنگ به من نزدن بگن بارداری چیزی دلت نمیخواد حالت چطوره گفتم عیبی نداره شوهرم اینجوری دوست داره بزار خوشحال شه 

خلاصه رفتیم و کیک و این چیزا گرفتیم پدرشوهرومادر شوهر و برادر شوهر مجردم خونه بودن اول که میخواستیم شمع فوت کنیم مادر شوهرم تو آشپزخونه بود هی شوهرم صداش میکرد نمیومد بعدم اصلا نه تبریکی نه کادویی هیچی اصلا به روی خودشون نیاوردن بعدم میخواستیم کیک رو ببریم برگشت گفت دخترم میخواد فردا شب بیاد زیاد کیک نخورید واسه اون نگه دارم 😑😐 دیگه همین دیگه ماهم برگشتیم خونمون الان هی بهش فکر میکنم اعصابم خورد میشه چرا انقدر تو مخن ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا جالبش اینجاس هی واسه من پسر پسر میکنن آخه بگو واسه پسرات چیکار کردی همش چسبیده به دخترش بعد هی به عروسا میگن پسر بیار 

هی میگفت جنسیت بچه چی بود منم گفتم نرفتم هنوز سونو 

2731
2738
حالا جالبش اینجاس هی واسه من پسر پسر میکنن آخه بگو واسه پسرات چیکار کردی همش چسبیده به دخترش بعد هی ...

الهی مامانم هستی پس خوشحال شدم 

نی نی چیه مامان خانوم

اصلا باید می‌رفتی خونه خودتون وقتی تولد جفتتون بوده ...شوهرت چی گفت ؟اگه شوهرت طرفداری نمیکنه و حق رو به تو میده عیب نداره به جاش دل شوهرت رو به دست آوردی ..مواظب جوجت باش حرص الکی نخور روی بچت اثر میذاره

چند سالته عزیزم

۳۲ بچه نیستم که بگم واسه تولد و کادو بوده بیشتر ازینکه هی میگفت کیک و نگه دارید واسه دخترم  حتی کیک هم برام مهم نیست منو میشناسه نمیگفت هم من کیک رو میزاشتم برای خودشون ولی اینکه بیشتر بفکر اینه دخترش فردا قراره بیاد ولی به پسرش اهمیت نمیده حرصم میگیره 

حالا جالبش اینجاس هی واسه من پسر پسر میکنن آخه بگو واسه پسرات چیکار کردی همش چسبیده به دخترش بعد هی ...

حالا اگه رفتی پسر بود تا لحظه زایمان بگو دختره ..بذار اونی که دلشون میخواد نشنوه ضد حال بزن بهش ..ایشالا رفتی طهماسیان دوازده هفته جنسیت رو تشخیص میده 

2706