2737
2734
عنوان

خانوما بچم خیره میشه

206 بازدید | 18 پست

مثلا داریم بازی میکنیم ی چن ثانیه خیره میشه تو همون حال مثلا بگم اونو بده میده ولی خیرس بعد یهو بر میگرده یکسال نیمشه 

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

استارتریه چیزی میخوام بگم

میترسم دعوام کنید .

به خدا قصدم ترسوندن نیست ، قصدم خیره

بگم؟

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
تشنج   بگو عزیزن

خواهر زاده ما همینجوری بود.

بردیمش دکتر  نوار مغز گرفت،گفت  صرع خفیف داره.دارو داد تا 5سالگی مصرف کرد ،حالا خوب خوب شده

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
2738
خواهر زاده ما همینجوری بود. بردیمش دکتر  نوار مغز گرفت،گفت  صرع خفیف داره.دارو داد تا 5سا ...

عزیزم اونم تو حالت خیره چیزی میخواستین میداد؟ 

خواهر زاده ما همینجوری بود. بردیمش دکتر  نوار مغز گرفت،گفت  صرع خفیف داره.دارو داد تا 5سا ...

میدونی تو حالته خیره میفهمه چی میگم

عزیزم اونم تو حالت خیره چیزی میخواستین میداد؟ 

نمیدونم.دیگه یادم نیست.چون الان 18سالشه

فقط یادمه خیره میشد

دختره منم بعضی,وقتا خیره میشع ولی کاملا هوشیاره ۱۱ ماهشه دقت کردم دیدم شوهرمم همینجوره فهمیدم به خودش رفته من حتی نوار مغزم گرفتم هیچ اثری از تشنج و این طور چیزا نبود خیالت راحت چیزی نیس

دختره منم بعضی,وقتا خیره میشع ولی کاملا هوشیاره ۱۱ ماهشه دقت کردم دیدم شوهرمم همینجوره فهمیدم به خود ...

وای ساغی جون خدا خیرت بده  مردم از فکر خیال اره بچه منم مث باباشه بچه بود نوار مغز گرفتم سالم بود ولی باز شرو کرده

وای ساغی جون خدا خیرت بده  مردم از فکر خیال اره بچه منم مث باباشه بچه بود نوار مغز گرفتم سالم ب ...

خانمی کوچولوی منم خیره میشه ولی منم دکتر نبردم چون میترسم ببرم ولی متوجه شدم تازگیا خودمم خیره میشم من خیلی بتر خیره میشم 

2706