2737
2734

سلام .

من ۴۵روز پیش رفتم دکترغدد  فقط نگاه کرد به گلوم  و  برام یه آزمایش نوشت گفت فلان تاریخ برو آزمایش بده بعدش بیار ببینم چقدر تغییر کرده ،قرص داد!

حالا الان زنگ زدم ببینم چ ساعتی دکتر هستش، منشی گفت بیای یه آزمایشم نشون بدی بازم باید ویزیت بشی .

ویزیتشم۴۸هزارتومنه خیلی سختمه....شماهم همینطوری  پول دادین برای یه آزمایش نشون دادن؟؟؟

آخه من قبلا تست پاپ اسمیر و سونوگرافی جاهای دیگه رفتم دکتر فقط همون دفعه ی اول ویزیت میگرفت برای دیدن سونو  ویزیت نمیگرفت

من رفتم اگر فک کنم تا دو هفته یا یکماه (شک دارم) بعد بری برای نشون دادن جواب نصف ویزیت و اگر بیشتر طول بدی و دیرتر بری ویزیت کامل

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
ازمایشتو ببر بیمه تامین اجتماعی اگه دفترچه داری

کجا ببرم؟ 

آره بیمه تامین اجتماعی هسیم ، ولی من یذره آگاهیم کمه ، 

باسختی پول جم میکنیم براحتی و بدون مشورت میبرم حیفش میکنم ...سه روز پیش رفتم آزمایش دادم بخدا فقط و فقط تیروئید بود ۱۰۲هزارتومن گرفتن  ازم  روم نشد توی مطب  بگم خانوم نکش کارتو نمیخام گرون میگیرین ...

والا منم برام دو ماهه ازمایش نوشته از ترس هزینش نمیرم بیمه هم سلامت داریم گفت میشه صد و خورده ای موندم چه کنم

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
آخه من نمیدونم کجاها باید برم؟ من دوتا  درمانگاه مرکزی میشناسم و فقط دیدم برای آزمایش...

عزیزم درمانگاهها بیمه رایگان هس با دفترچه پیش پزشک عمومی هم که بری نتیجشو میگه.داروتم همون داروخونه بیمه رایگان داره دیگه.ما یه دونه درمونگا تامین اجتماعی بیشتر نداریم اینجا.شهرتون نمیدونم کجاس اما بپرسی داروخونه جایی راهنماییت میکنن.الکی ویزیت نده

اخه تیرویید ک معاینه خاصی نداره

بر اساس همون ازمایش دارو میده

حالا چون برا شما با دفعه قبلیتون فاصلش کمه بنظرتون زور داره

من هربار میرم برا دفعه بعدیم ازمایش مینویسه ک خواستم برم پیشش با جواب ازمایش برم

هر ۶ماه میرم مگه اینکه تیروییدم بهم بریزه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

من سه ماه پشت سر هم دو هفته یکبار آزمایش تیروئید میدادم هربار ویزیت رو میگرفت یعنی داغون شدیم بخدا

شما میتونی بری بیمارستان آزمایش بدی اینهمه هزینه ش نشه

ببین توی بیمارستان دکتر غدد میاد یا نه خیلی هزینه کمتر میشه

2706