2726

خرما و داته فلفل سیه بخور.۱۰۰ درصد تضمینی

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

خرما و داته فلفل سیاه بخور.۱۰۰ درصد تضمینی

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خرما و دانه فلفل سیاه بخور.۱۰۰ درصد تضمینی

فلفل سیاه تو همه غذاهام هست  باهم مخلوط کنم؟

فلفل سیاه که دونه دونست قبل از اینکه پودر بشه مثل قرص بخور +خرما.تو مدتی که پریود میشی تا میتونی بخور.

فقط ورزش مخصوصا پیاده روی

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

عزیزم من قبلا یه تاپیک ازت خونده بودم که پلی کیستیکی منم همینم و من حدسم اینه بخاطر عفونت بارداریت پوچ شد چون دوست خالم با شرایط تو بود دکتر گفته بودش بخاطر اینه عفونت داشتی حالا بررسی کن ببین چی میشه.یه سوال دیگه داشتم گفتی ماشین سنگین خریدین وضعتون بهتر شده خواستم ببینم کی خریدینش تو گرونیا یا قبلش منظورم اینه امسال خریدین بعد میشه بگی چه ماشینی و حدودا چقدر اخه ماهم مشکل مالی داریم واقعا هزینه درمان زیاده میخوام یک کاری کنم

سلام ببخشید وارد تاپیکتون شدم چون پیامتون تو تاپیک دیگه دیدم مزاحمت شدم ...دیروز شوهرم عصر دوتا شیرینی خامه ای خورد با دستگاه خونه قندش اندازه گرفت 195 بود بعد بهش کمی اب ریواس دادم شد 112 نیم ساعت دیگه باز گرفت شد 104.....الان صبح ناشتا رفت از قند داده و همچنین ای وان سی .....ولی برگشتنی دوباره خودمون با دستگاه گرفتیم 98 بود یه هلو خورد بعد نیم ساعت شد 110 ...چجوریه این؟؟؟