2737
2734

سلام دوستان گل این سوال خیلی توذهنمه ازشماهاکسی بوده توشیردهی بارداربشه وبچش دیگه شیرشونخوره یعنی ازطعم شیرخوشش نیادوبعدفهمیدکه جنس جنین توشکم مخالف این بچست یعنی میگن بچه های مخالف اینجوری میشن بچه اول نمیتونه دیگه اون شیروبخوره طعمش بدمیشه میخاام بدون صحت این موضوع چقددرسته باراهنمایی شمادوستان

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی شنیدم تو بارداری طعم شیر بد میشه و نباید شیر بدی

خودتم ضعیف میشی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

من پسرم تا سه ماهگی بارداریم از شیرم میخورد اصلا هم بدش نمیومد ولی چون شیرم آبکی بود و سیرش نمیکرد خیلی بیشتر از قبل میخورد  جنسیت بچه تو شکمم هم دختره

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞
2738
من پسرم تا سه ماهگی بارداریم از شیرم میخورد اصلا هم بدش نمیومد ولی چون شیرم آبکی بود و سیرش نمیکرد خ ...

میشه بگین چ جوری ازشیر گرفتین من بچم سیزده ماهشه دوماهه خداخاسته باردارم خیلی وابست وبدغذاست میشه کمکم کنین

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
فک کنم حرفهای مادربزرگاست 😊

معمولا تا سال اول ازتولد بچت اگه دنیا بیاد همجنس اولی میشه تا سال دوم مخالفش میشه .شما بچه اولتون چه ماه و سالی دنیا اومده؟

عشق مگه عطره دوروزه بپره....😍😍
معمولا تا سال اول ازتولد بچت اگه دنیا بیاد همجنس اولی میشه تا سال دوم مخالفش میشه .شما بچه اولتون چه ...

بچم خرداد۹۷ به دنیااومدولی خوب دوتاازفامیلامون بچه قبلیشون دختربودوبچه دومشون هم دخترشدیعنی یک سال وسه ماهگی اون بچه این بچه دنیااومدوهردوشون هم دختر

بچم خرداد۹۷ به دنیااومدولی خوب دوتاازفامیلامون بچه قبلیشون دختربودوبچه دومشون هم دخترشدیعنی یک سال و ...

با این روشی که من میدونم تا خرداد ۹۸بچه ای که دنیا میاری میشه هم جنس قبلی.وتا خرداد ۹۹اگه دنیا بیاد میشه خلاف جنس قبلی. براخودم و اطرافیام که همینجور بوده اما خب نظریه ها نسبی هستن.ایشالا نی نی همونی بشه که دلت میخاد عزیزم

عشق مگه عطره دوروزه بپره....😍😍
با این روشی که من میدونم تا خرداد ۹۸بچه ای که دنیا میاری میشه هم جنس قبلی.وتا خرداد ۹۹اگه دنیا بیاد ...

خوب عزیزم زایمان من ان شاالله توبهمنه اینوچی میگین

خوب عزیزم زایمان من ان شاالله توبهمنه اینوچی میگین

وبچم تااون موقع یک سال وهشت ماش میشه

2706