2410
2553

سوپ جو

دلستر

رازیانه و نبات

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

به شوهرتون بگید بیشتر بهتون توجه کنه و محبت کنه این باعث میشه شیر زن بیشتر بشه از نظر هورمونی و علمی 

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

الان فصل طالبی و مِلون هست، بریز تو مخلوط کن آب طالبی درست کن بخور، هم شیرو زیاد میکنه هم شیرین.. بچه ها دوست دارن

قدم نی نی کوچولوتم مبارک 🤗🤗🤗😘😘

دختره یا پسر؟ 

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃

چاي خيلي خوبه من تا ميخورم جريان شير رو از سينم احساس ميكنم غذا هم زياد بخور

من اوايل زياد غذاميخوردم بعد ازغذا از سينم شبرميومد ولي الان ك كم ميخورم كمتر شير دارم

2714

برای من که فقط با خواب زیاد میشه ، دکترمم میگفت هر روز عصر حتی شده یه چرت بزن خیلی به زیاد شدن شیر کمک‌میکنه. ولی منم بعضی روزا خیلی شیرم‌ کم میشه همش نگرانم نی نیم گرسنه نمونه

عزیزم دو ماه اول بچه زیاد شیر می خوره آدم دائم فک میکنه شیرش زیاد نیست.سعی کن پروتئین و سبزیجات زیاد بخوری.دلستر . عرق رازیانه و عرق زیره و عرق شوید و عرق گشنیز عرق ریحان هم باهم قاطی کن بخور خیلی تاثیر داره