2737
2734

شوهرم یه دوست داره که من خیلی قبولش داشتم و متاهله خانومشم زن زیبا و کاملیه یه بچه باهوش و مودبم دارن همیشه فکر میکردم زندگیه خیلی خوبی دارن میگفتم این زن و شوهر چقد بهم میان جفتشون عاقل و فهمیدن. حالا دیشب شوهرم میگه فلانی مشکوک میزنه . میگه انگار چند ساله با یه زن بیوه در ارتباطه کلی هم کمک مالیش کرده و به شوهرم گفته بنده خدا تنهاست منم کمکش میکنم حالا شوهرم میگه اون خانومه زن دوستشونه که فوت شده و خیلیم خوشگله. اصلا انتظار نداشتم. البته شوهرم رو تهدیدکردم تا حساب کار دستش بیاد

محترمانه میگم این موضوع نه به شما ربطی داره نه به ما بهتره قضاوت نکنیم.

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرتو چرا تهدید کردی!

دیگه جرات نمیکنه بیاد حرفی بزنه بهت

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738
2706