2737
2734
عنوان

کیا دلشون برا شوهرشون تنگ شده

4138 بازدید | 263 پست

خونه بابام قهرم یه ماهه ندیدمش دلم براش یه ذره شده اونم سراغی نمیگیره اخه مگه گناه من چیه که خونه جدا میخوام

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من عمرا دل تنگش بشم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738
من همین الانم پیام دادم دلم برات تنگیده😞😞

جواب میده؟واسه منکه یا قطع میکنه یا جواب سربالا میده 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

من الان پیشمه ولی دوست داشتم نباشه حالم ازش بهم میخوره توهم تامشکلتو از ریشه حل نکردی برنگرد اصلا دلت تنگ نشه میدونم سخته ولی من الان یه جور دیگه دارم از بودنش عذاب میکشم 

خداجون عاشقتم
عزيزم نذار بينتون فاصله بيفته، بهش پيام بده و احساستو بگو و البته منطقي خواسته هاتم بنويس

خودش انگار این فاصله رو دوست داره حرف همه رو گوش میکنه الا من  همش تقصیر مامان عفریتشه 

منم خیلی دوستدارم یه خونه مستقل داشته باشم نه طبقه بالای مادرشوهر انشالا مشکلت حل شه من که هرکار کرد ...

من به طبقه بالای مادرشوهر هم راضیم 

2706