2733
2734
عنوان

نهایت فقر😭😭😭

1330 بازدید | 46 پست

یه خانم ۳۸ ساله ای به دلیل مریضی شوهرش مجبور کار کنه

تو تولیدی کیف کار میکنه داخل کیف ها رو چسب میزنه به دلیل حساسیت به چسب تمام انگشت هایش سوخته و روز به روز داره بدتر میشه

دکتر گفته نباید حتی بوی چسب حس کنی 

ولی مجبور کار کنه و کار دیگه ای پیدا نمیکنه

فقط داره درد میکشه 

دستش اصلا پوست نداره به گوشت رسیده

خدا كمكش كنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه😭😭😭

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

حالا جالب اینجاست این همه عذاب میکشه میشه بازم به نون شب محتاج چون حقوقش همش ۹۰۰ تومن و همش میره جای قسط و اجاره خونه

حتی پول واسش نمیمونه میکنه یه کرم نزن کننده واسه دستش بگیره

2738
2706