2737
2739
عنوان

چرا بعضی از مردا اینجوری شدن

263 بازدید | 14 پست

بچه ها من خودم یسری مشکلات توی رابطم دارم ک واقعا روحیم ی مدت خیلی بد بود امروز مثلا پاشدم با یکی از دوستای صمیمیم برم بیرون ک حال و هوامم عوض شه دیدم اون خودش بدتره از من 

دوستم 4 سال با ی پسری بود و قصدشونم جدی بود ولی امروز فهمیدم میخواد کات کنه و جدابشه 

خیلییییی ناراحت شدم براش فک میکردم الان این دختر خیلی خوشبخته ولی نشست و با گریه بدام تعریف کرد 

میگف با پسره داشته صحبت میکرده توی واتس پسره رفته ت ل گ ر ا م گفته بیا اینجا بحرفیم میگف گفتم چرا اومدی تل گف دارم با برادرم صحبت میکنم میگف منم گفتم اوکی یهو اخرشب یادم اومد یبار ی عکسی رو از اکانت برادرش برام فوروارد کرد رفتم لست سین برادرشو دیدم دیدم واس صبح بوده و اصلا برادرش خیلی وقت بوده ان نشده بوده 

خیلی دوستم داغون بود خیلیییی چون خیلی بپسره اعتماد داشت 

چرا مردا اینجوری شدن واقعاااا؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون دوست خودت نیستی؟؟؟؟ مردا یک درمیلیون خوبن عزیزم.البته الان فوت شدن

ن عزیزم من خودم با نامزدم شدیدددددا مشکل دارم و در مرحله جدایی ایم و ی مدته باهاش زیاد صحبت نمیکنم اصلا 

وقتی دیدم دوستمم اینجوری شده با خودم دارم کم کم حس میکنم همه مردااا یجورن و نمیشه ب هیشکس اعتماد کرد

حالا شاید داداش پسره یه اکانت دیگه با شماره دیگه توی تلگ رام داشته

منم همینو گفتم بش گف ب پسره گفتم داداشت فقط ی اکانت و خط داره مثل خودت؟گف اره چطور و قضیه رو ب پسره گفته بود پسره هم گفته بود من دروغ نگفتم

2738

دخترای سرزمینم که ی میخوان این حقیقتو بفهمن و بگنجونن تو کلشون که هیچ پسری قابل اعتماد نیست 

همه همه همه بلا استسنا یعنی حتا اونی که فکر میکنی ملائکه س باز تنوع طلبه و زیر زیری یه کارایی میکنه 

یعنی هرورز توو این نینی سایت میبینم تاپیک میزنن خیانت خنده م میگیره مگه مردی هم وجود داره خیانت نکنه حالا یه موردش واسه شما اشکار شده .

یه روزی نزدیک به این حرفام میرسین 

فقط میخواد به خاطر همین موضوع كات كنه ؟ نمیدونم من خونسردم یا بقیه حساسن ولی فك كنم من خونسردم 

خب دروغ گفته  پسره چیز کمیه؟؟میگه اگه خیانت نمیکرده و با دختر حرف نمیزده چرا نگفته راستشو ک با کی میحرفیده

دخترای سرزمینم که ی میخوان این حقیقتو بفهمن و بگنجونن تو کلشون که هیچ پسری قابل اعتماد نیست  ه ...

منم حس میکنم دیگه نمیتونم ب کسی اعتماد کنم با دیدن اینچیزا

اون دوست خودت نیستی؟؟؟؟ مردا یک درمیلیون خوبن عزیزم.هییچ نری قابل اعتمادنیست

دلیل امضات و میتونم بپرسم؟خیلی کنجکاو شدم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                
دلیل امضات و میتونم بپرسم؟خیلی کنجکاو شدم

توام بخندی میکشمتا😂

😆این کاربرای امسال خیلی بی ادبن اکثرا.یاکاربری فیک دارن توهین میکنن بااین یکی.بیشترم باهمین طیف دعوام میشه😡👊

برج 3به بعدکه همه بچه مدرسه ای.منم نمیتوتم غربال کنم که😂همه روباهم گفتم😂

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
توام بخندی میکشمتا😂 😆این کاربرای امسال خیلی بی ادبن اکثرا.یاکاربری فیک دارن توهین میکنن بااین یکی ...

👍👍نه قانع کننده بود.هنوز به محیط تازه وارد عادت ندارن جو زده ان😄

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                
2706