2726
عنوان

فرق شیر خشک سیمیلاک نئوشور و ادوانس

| مشاهده متن کامل بحث + 58226 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 10 عدد سیمیلاک نئوشور آمریکایی دارم اگر کسی خواست بگه چون دیگه دخترم نیاز نداره 09125260828 ht ...

چرا شیر نئوشور بهش می دادید ؟

من دنبال شیر خشک خوب هستم نمی دونم چی بهتره برای وزن گیری چون بچه من خیلی کم میخوره میخوام یه چیز خوب پیدا کنم 

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.

ميدونم اين پست رو ميخوني يا نه  ؟؟ولي تجربه م رو ميگم هيچكس مثل من تو نخ شير سيميلاك نرفت ،با كلي بدبختي پيدا كردم آي كيو پلاس سفارش عرب ،لي نهايت شير مغذي و عاليه ،ولي پسرم نمي تونست هضم كنه چون تقريبا به پروتئين گاوي و لاكتوز حساس بود آخرش رفتم سر سيميلاك توتال كامفورت سفارش اسپانيا ،اين بهتره چون پروتئين هيدروليز داره هضم آسان ،كلا شركت أبوت محصولاتش عاليه 

2728
چرا شیر نئوشور بهش می دادید ؟ من دنبال شیر خشک خوب هستم نمی دونم چی بهتره برای وزن گیری چون بچه من ...

این شیر مخصوص بچه هاییکه با وزن کم بدنیا میان و لازمه که با سرعت بیشتری وزن بگیرن. دارای پروتئین و مواد مغزی بیشتری است

ميدونم اين پست رو ميخوني يا نه  ؟؟ولي تجربه م رو ميگم هيچكس مثل من تو نخ شير سيميلاك نرفت ،با ك ...

سلام عزيزم من پسرم ٥٠ روزشه تا حالا اس ام اي ميدادم حالا بخاطر يبوستش دكتر سيميلاك توتال كامفورت بهش داده به نظر براي وزن گيري تپلي شدن خوبه؟

سلام عزيزم من پسرم ٥٠ روزشه تا حالا اس ام اي ميدادم حالا بخاطر يبوستش دكتر سيميلاك توتال كامفورت بهش ...

سلام عزيز خوبي ؟؟من الان سيميلاك توتال كامفورت ميدم عاليه ،چون خوب هضم ميشه لاكتوز هم نداره بچه اذيت بشه ،خيلي خوبه براي وزن گيري اگه ني ني ت اشتهاش خوب باشه عاليه 

سلام

شیر خشک سیمیلاک نئو شور برای برای نوزادان نارس استفاده میشه و سیمیلاک ادونس واسه وزن گیری نوزاد استفاده میشه. در این صورت شماهم باید ادونسش رو استفاده کنید. البته سیمیلاک انواع دیگه ای هم داره مثله سیمیلاک 1،2،3 و 1،2،3iq plus که برای وزدن دهی و افزایش قد استفاده میشه! سیمیلاک 1 برای کودکان 0 تا 6 ماه، سیمیلاک 2 برای کودکان 6 تا 12 ماه و سیمیلاک 3 برای کودکان 12 تا 3 سال استفاده میشه. برای تهیه این شیر خشک ها میتونید از سایت نی نی سلامت به آدرس https://www.ninisalamat.com یا با شماره 26325584 -021 تماس بگیرید برای سفارش و مشاوره.

سلام شیر خشک سیمیلاک نئو شور برای برای نوزادان نارس استفاده میشه و سیمیلاک ادونس واسه وزن گیری نوزا ...

سيميلاك ادونس 

سيميلاك ١ ٢ ٣ 

و سيميلاك آي كيو پلاس 

و سيميلاك توتال كانفورت 

تفاوت اينا رو بگير لطفا

لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
سيميلاك ادونس  سيميلاك ١ ٢ ٣  و سيميلاك آي كيو پلاس  و سيميلاك توتال كانفورت  ...

درود

درباره سیمیلاک ادونس زیاد اطلاع ندارم فقط میدونم واسه وزن گیری نوزاد استفاده میشه کرد، سیمیلاک 1،2،3 برای وزن دهی و افزایش قد استفاده میشه! سیمیلاک 1 برای کودکان 0 تا 6 ماه، سیمیلاک 2 برای کودکان 6 تا 12 ماه و سیمیلاک 3 برای کودکان 12 تا 3 سال استفاده میشه. سيميلاك آي كيو پلاس مناسب برای رشد بینایی، مغزی و قدی نوزاده و سيميلاك توتال كانفورت هم برای کودکانی هست که رفلاکس دارن

درود درباره سیمیلاک ادونس زیاد اطلاع ندارم فقط میدونم واسه وزن گیری نوزاد استفاده میشه کرد، سیمیلاک ...

دختر کم وزن اصافه کرده و همین طور رفلاکس داره 

به نظرتون چه مدل سیمیلاکی بگیرم 

درود درباره سیمیلاک ادونس زیاد اطلاع ندارم فقط میدونم واسه وزن گیری نوزاد استفاده میشه کرد، سیمیلاک ...

فرق سیمیلاک اسپانیا با ایرلند در چیه 

کدوم بهتره 

سیمیلاک اسپانیا رو 360 گرمیشو  44 میدن 

سیمیلاک ایرلند 900 گرمی. 150 

2706