2726
عنوان

شده خیلی بد تو زندگی زمین بخورید؟

580 بازدید | 16 پست

و بعد از جاتون بلند بشید

یا شرایط خیلی سختی رو تجربه کنید یه جوری که انگار نفس آدم می خواد ببره و احساس می کنه داره له میشه...

میشه تعریف کنید

میشه دلداریم بدین لطفا

آره بابا تا دلت بخواد..یه جاهایی اصلا قلبم می گرفت ..دکتر بهم گفت این غما برای ادمای چهل سالست یه دخت۲۰ ساله و چرااین همه قلب درد...

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ارزوی بزرگ داااشتم ک مطمععععن بودم خدا بهم میده

هرجا رفتم دعا کردم

از مشهد بگیر تا کربلا و نجف

ولی خدا براوردش نکرد و دقیقا برعکسش اتفاق افتاد

اونروز نابود شدم

از صبح تا شب مثل بهت زده ها خیره بودم ب گوشه اتاق

مدتها افسردگی گرفتم و هنوزم هست...

اما دیگه ارومتر شدم

فقط گذر زمان کمکم کرد...

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
2728

من از لحاظ روحی و عاطفی به این مرحله رسیده بودم

انقدر مشکلای بد و وحشتناکی برام پیش اومده بود که واقعا از همه آدما قطع امید کرده بودم

به یه جایی رسیدم که فقط و فقط فقط خدا برام مونده بود

حتی خدا شاهده به مادر پدرمم دیگه اعتماد نداشتم

دقیقا وقتی هم فهمیدم آدم تو زندگیش هیچ کس رو جز خدا نداره شرایطم بهتر شد...

انگار خدا میخواست یادم بده فقط به خودش امید داشته باشم...

آخه من خیلی احمق بودم بدی هیچ کسو باور نداشتم...

کسی تو روم هم بهم بدی میکرد ازش برداشت مثبت میکردم😞

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

بله..از وقتی یادم میاد رو زمینم اصلا نمیتونم بلند شم....چراشم نمیدونم

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌

از خدا میخوام مشکلت حل بشه

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌

له له شدم فکر نمیکردم دیگه بتونم سرپا بشم حاضر بودم هرکاری کنم که ازون وضعیت خارج بشم هرکاری از رمالی گرفته تا نذر و دعا و کارای غیرقانونی و غیر انسانی اما خب خودمو فقط رها کردم و سپردم به خدا و تموم شد اینجا نمیشه تعریف کرد باعث استرس خانمای باردار میشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

منو  تو اوج خوشی کسی زد زمین ک همه کس زندگیم بود فک میکردم نتونم بلند شم  فقط خدا خدا خدا خدا بدادم رسید هنوزم هم بعد .چند ماه فقط وقتایی ک با خدا حرف میزنم حالم خوب میشه وگرنه وقتای دیگه استرس ولم نمیکنه 

له له شدم فکر نمیکردم دیگه بتونم سرپا بشم حاضر بودم هرکاری کنم که ازون وضعیت خارج بشم هرکاری از رمال ...

منم  تا یکماه اول همش خودمو ب در ودیوار میزدم یکی بدادم‌برسه  ولی بعدش دیدم با هیچی و هیچ کس حالم خوب  نمیشه خدا ب دادم رسید فقط خدا 

من از لحاظ روحی و عاطفی به این مرحله رسیده بودم انقدر مشکلای بد و وحشتناکی برام پیش اومده بود که وا ...

منم مثل شما حتی تا چند وقت اون ادمی ک زمینم زد رو مقصر نمیدونستم میگفتم اون ادم با من اینکار رو نمیکنه هنوزم ته دلم باور نمیکنم با تمام ظلمایی ک هنوز داره درحقم میکنه 

منم مثل شما حتی تا چند وقت اون ادمی ک زمینم زد رو مقصر نمیدونستم میگفتم اون ادم با من اینکار رو نمیک ...

ولی این اشتباهه عزیزم

خدایی نکرده به جایی که من رسیدم میرسی

من واقعا دیگه نمیتونم با نزدیک ترین آدمای زندگیم هم مثل قبل باشم و همیشه یه فاصله ای رو رعایت میکنم

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706