2733
2734

تخم مرغ

آرد

این دوتا باشن وا نمیره 

روغن‌ هم  داغ باشه بعد کتلت رو بنداز ، توی روعنی که هنوز داغ نیست ننداز 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
تخم مرغ آرد این دوتا باشن وا نمیره  روغن‌ هم  داغ باشه بعد کتلت رو بنداز ، توی روعنی که ...

آرد چقد بریزم؟

روش خودتو کامل توضیح میدی؟

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرد چقد بریزم؟ روش خودتو کامل توضیح میدی؟

بستگی به مقدار عدست داره !

خب من اینجوری درست میکنم 

چون دو نفر هستیم !

عدسی یک پیمانه خیس میدم شب قبلش

بعد فرداش میپزم توو آب 

بعد کامل که پخت تدی چرخ کنای کوچولو ، چرخ میکنمش

یک دونه سیب زمینی آب پز شده رو هم همراهش میکس میکنم !

یک دونه تخم مرغ و اندازه یک قاشق یا دو قاشق غذا خوری آرد میزنم به مواد و خوب قاطی میکنم و نمک و فلفل هم‌ میزنم

بعد روغن رو میزارم کامل توو ماهی تابه داغ شه بعد آروم مواد رو توی دستم کتلت میکنم و میزارم توو روغن ! 

خیلی آروم هم برمیگردونم اونورش سرخ شه !

اصلا وا نمیره 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2731

راستی گوشت چرخ کرده یا سویا هم میشه ریخت !

ولی بدون گوشت هم خوشمزس به نظرم

بستگی به مقدار عدست داره ! خب من اینجوری درست میکنم  چون دو نفر هستیم ! عدسی یک پیمانه خیس م ...

منم همین قد مواد زدم اخه سیبزمینی رو رنده میکنی یا اونم له میشه؟

بستگی به مقدار عدست داره ! خب من اینجوری درست میکنم  چون دو نفر هستیم ! عدسی یک پیمانه خیس م ...

پیاز نمیزنی؟

منم همین قد مواد زدم اخه سیبزمینی رو رنده میکنی یا اونم له میشه؟

نه له میشه !

اگر رنده بخوای کنی ، خام باید باشه !

من خام نمیزنم ، آبپز میزنم

2738
نه له میشه ! اگر رنده بخوای کنی ، خام باید باشه ! من خام نمیزنم ، آبپز میزنم

همون پخته زدم میگم شاید زیادی له شدن

پیاز نمیزنی؟

به پیاز حساسیت دارم متاسفانه نمیتونم بزنم   

واس همین دستوری که خودم میپزم رو نوشتم 

اما توی دستورِ اصلیش پیاز هست که رنده میشه به صورت خام !  😊

من حتی دیدم مرزه ی خشک هم‌ میریزن یک مقداری ! 

اما من نمیریزم توی کتلت عدس !

همون پخته زدم میگم شاید زیادی له شدن

آها ینی هم‌آرد زدی هم تخم مرغ اما وا شد؟

عجیبه

یه نوع کتلت دیگم هست 

خیلی دوست دارم طعمشو 

با سویا عه

اگر میخوای دستورشو بگم

یه نوع کتلت دیگم هست  خیلی دوست دارم طعمشو  با سویا عه اگر میخوای دستورشو بگم

آره بگو طعم کتلت عدسو دوس دارم ولی نتونستم خوب درش بیارم آرد نزدم آرد سوخاری زدم

اول سویا رو خیس میدی و خیس که خورد آبشو میگیری و میریزی توو ظرف

سیب زمینی آبپز میکنی و پوست میگیری و با چاقو حبه حبه میکنی (له نشه ، قطعات کوچولو یکم‌ از حبه قند بزرگتر شه)

بعد سویا و سیب زمینی رو میریزی توو یک ظرف و یکم‌ آروم قاطی میکنی له نشن !

بعد تخم مرغ و یکم آرد میزنی 

نمک و یکم ترخونِ خشک شده میریزی

پیاز هم توی دستورش هست ، رنده میکنی میریزی تووش 

خیلی آروم هم میزنی که یک دست شه اما له نشه 

بعد کتلت میکنی میندازی توو روغن داغ و ...

به شدت خوشمزه !

2706