1351
1353
عنوان

حمام دهم زایمان و فامیل شوهر

421 بازدید | 41 پست

شما واسه حمام روز دهمتون کسی رو هم دعوت میکنید از فامیل شوهرتون یا فامیل خودتون؟ یا خودشون میان؟

خدایا شکرت بخاطر دختر کوچولوی نازم

حمومه دیگ،بیان چکار کنن عاخه؟

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رَبَّنا‌‌‌ هَب‌‌ لَنا‌‌ مِن‌‌ رَحمَتِکَ‌ ذُرّیَتِنا‌ قُرَّه‌ اَعیُن😇🙏🏻        خدای ما،از رحمتت فرزندانی برما ببخش که نور چشممان باشند🤗🤩میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستی😘

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

حموم رفتن دیگه دادار دودور داره؟ خخخ

تویک زنی! لباس خوب بپوش! برای خودت غذای خوب بپز! خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج مهمان کن! گاهی برای خودت هدیه بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی! آن وقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی! یادت باشد.... برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

ما حموم اینا نداریم ...حموم چیه دیگ... فقط دهم جشن میگیرم دوطرف خانواده شام کیک بزن برقص 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
1348

اگه منظورت مهمونیه شب دهه نی نیه آره ماداریم😅

زنداییه مرضیه خانوم هستم اسم خودم مرضیه نیست😊            بععععلهههه این است علاقه شدید من به این دختر💜💜          خودشو که میخواد لوس کنه بهم میگه زنداییه مرضی😅            دوسش دارم چون خیلی خیییلی شبیه خودمه اصلا انگار منه تو همه چیز،همه جاهم میگه الگوش تو زندگی منم😊💜💜💜                                                       
1288

من که مثل یتیما . زایمان کردم از ۵ ساعت بعدش که بهوش اومدم همه کارام و خودم کردم بچمم  یک نفر دست نزده تا حالا . 

نه کاچی میدونم چیه . نه استراحت 😔 خیلی بی کسم

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
حمومه دیگ،بیان چکار کنن عاخه؟

پشتشو کیسه بکشن...😂😂😂

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬
1346