2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغل الانش تو رستوران کار میکنه،میترسیم سخت باشه بخاطر آتیش و اینا،چون حقوق الانش حدود ۳ و نیم هستش و ...

منکه تو فامیلمون داریم راضی هستن موقع ثبت نام هم خبر کردن گفتن شرکت کنید.کارمندی بالاخره یچیز دیکه است ارتقا داره ادم میدونه دیکه کارش تامینه حقوق ثابت داره

یا رب العالمین
به ریسکش فک کن به تنها موندنات

من الان ۳ ساله شوهرم تو رستوران کار میکنه صب ۱۰ میره شب ۱۲ میاد تنها میمونم،ولی آتشنشانی میگن ۲۴ ساعت کار و ۴۸ ساعت استراحت اینجوری لااقل هفته ای ۴ روز کامل تو خونست

2728
من الان ۳ ساله شوهرم تو رستوران کار میکنه صب ۱۰ میره شب ۱۲ میاد تنها میمونم،ولی آتشنشانی میگن ۲۴ ساع ...

ازون لحاظ آره بهتر از این شغلشه 

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
من الان ۳ ساله شوهرم تو رستوران کار میکنه صب ۱۰ میره شب ۱۲ میاد تنها میمونم،ولی آتشنشانی میگن ۲۴ ساع ...

خوب روزی ۱۴ ساعت سرکاره اونجوری هفته ای دوروز یا گاهی سه روز سرکارهست.خیلی ساعت کارش کمترا

یا رب العالمین

سلام عزیزم، آتش نشانی بسیار شغل پر ریسکی هست، من یکی از فامیلامون آتش نشانه بنده خدا هربار یه آسیبی میبینه، یه بار از ارتفاع میفته کبود میشه، یه بار صورتش از شدت حرارت آتیش قرمز میشه، یه بار زنبور میزندش تا یه هفته دستش ورم داره و درد میکنه،... . حالا بی خوابی و استرس شغلشون بماند. تازه خانومش هم همیشه تنهاست