2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالم از اين خزان به هم ميخوره 

همش ميگه بايد حقيقتو بگم واي بايد بگم هي به بهونه اينكه بگه ميره تو دست و پاي پسره اخر هم نميگه

دختره چندش

همشون يجورايي كم دارن

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

فضيلت و عجه جلوتر از خزان راه افتادن رفتن به جشن بچه رو سپردن به خزان 

اونوقت خزان جلوتر از اونا اونجا نشسته بود و همه چي هم تموم شده بود 

عجب سرعت عملي

عزیزم اومدم تاپیکت که اگه تونستم کمکت کنم، ولی من ماهواره نمیبینم  به کاهدون زدیا عزیزم  اولش اصلا متوجه نشدم راجع به چی صحبت میکنی که همه میدونن و من بی اطلاعم

عزیزم اومدم تاپیکت که اگه تونستم کمکت کنم، ولی من ماهواره نمیبینم   به کاهدون زدیا عزیزم   ...

نه عزيز جانم اين تاپيك نبود اين كه مهم نيست راه چاره ميخواستم تو يه تاپيك ديگه نوشته بودم ولي كسي جوابم رو نداد

عزیزم اومدم تاپیکت که اگه تونستم کمکت کنم، ولی من ماهواره نمیبینم   به کاهدون زدیا عزیزم   ...

يه خانومي با شوهرم شريكه قبلا در موردش نوشتم

به عناوين مختلفشوهرم رو ميكشونه مغازه برا كار 

اينا زياد مهم نيست

مهم اينه هي با حرفاش ميخواد حرص در بياره

چند روز پيش يه جا مهمون بوديم سر راه يهو زنگ زد بهش بيا فلان چيز خراب شده بيا درستش كن

ما هم همگي رفتيم اونجا اونم ديد ما بالباس مهموني رفتيم بهش برخورد كه اره شما ميريد گردش و تفريح

شوهرم ميگهحرف نزن البته من هيچي نگفتم برا خودم رفتم رو صندلي نشستم و با تلگ راممشغول شدمتا كارشون تموم بشه البته مهموني رو هم دير رسيديم چون تا تونست كار ريخت رو سرش كه حس كردماز قصده

حالا امروز تو گوشي شوهرم پيام داده كه امروز واقعا ميخواي بياي يا نه فقط لطفا اگه ميخواي بعدش جايي بري نيا

كه روي اعصاب منم راه نرين زن و شوهري

برام جالبه من اصلا هيچ كاري بهش نداشتم حوصله كل كل نداشتم برگشته اينجور گفته

شوهرم هم نوشت 

من كلاس دارم اونم جواب داده 

چه زن خوبي

اخر فرستادت مكتب درس بخوني

همش متلك بارون ميكنه البته كلاس به من ربطي نداشت ولي داره چشاش در مياد و هر چيزي رو به من ربط ميده

من دانشگاه قبول شدم البته گفتم به كسي چيزي نگيد ولي حس ميكنم ميدونه و داره تير ميندازه

اينا رو تو گوشي شوهرم ديدم بنظرتون جكار كنم

به روي شوهرم بيارم يا نه؟

اتفاقا همون روز گفتم اين خوشش نيومد ما رو با هم ديده

شوهرم هم گفت به درك من كه نبايد به خوشامد اون كار انجام بدم ولي اشتباه ميكني

من انرژي منفي خيلي ميگيرم ازش

با سياستا جواب بدن

شوهرم الان خوابه برم يقه شو بگيرم بگم اينا چيه نوشته؟ يا خودمو به ندونستن بزنم

حالمو ديگه داره به هم ميزنه 

حداقل يه جمله اي چيزي بگين كه بزارم تو عمومي ببينه 

اخه چندي پيش برا شوهرم پيغام گذاشته بود از چهل سال به بالا ديگه تحصيلات مهم نيست

فهميدم خبر شده دارم ميرم درس بخونم بهش نيش خورده داره اينطوري شوهرمو نسبت به درس من دلسرد ميكنه

برا اونم نوشته بودم كسي جواب نداد 

يه خانومي با شوهرم شريكه قبلا در موردش نوشتم به عناوين مختلفشوهرم رو ميكشونه مغازه برا كار  ا ...

عزیزم اصلا توجه نکن بهش. اگر حسادت باشه که بذار بیشتر بسوزه و اگر سوء تفاهم شما باشه، به مرور برات حل میشه. زندگیتو درگیر مسائل جزئی که فقط یه دوره سراغت میان، نکن

اخه جزيي نبوده  من قبلا يه تاپيك زدم در موردش ولي نتونستم كنارش بزارم

شوهرم يجورايي درگير كار باهاشه و ارتباط داره اونم مثلا نشسته داره حرف ميزنه و ميگه اره بعضيا خيلي زن ذليلن و از اينجور حرفا و منظورش هم به شوهر منه

خوب يكبار دوبار اين حرف رو بزنه رو شوهرم اثر سو ميذاره

من و شوهرم خيلي خوب بوديم با هم با حرفاي چرت و پرتش باعث شده نظر شوهرم يخورده عوض بشه قبل شوهرم فكر ميكرد اسمون سوراخ شده من اومدم پايين ولي الان ميگه زناي بهتر هم هستن كه كاراي زيادي برا شوهراشون بكنن

تو هر كاري بكني اين يه پله بالاتر ميره ميگه من فلان كارو ميكردم و از اين حرفا

الانم كه اينجوري براش نوشته

من قراره دو ماه ديگه يه دورهاي رو بگذرونم اين به احتمال زياد خبردار شده و اون كليپ رو فرستاده كه يعني درسته زنت ميخواد بره باز بخونه ولي من بهترم چون پول در ميارم

2706