2726
عنوان

کسی کار در منزل کلیپس درست کرده

757 بازدید | 9 پست

این اگهی ها به چه صورتن!؟ اولش اموزش میدن 

کسی رفته ؟ بعد مثلا میخان ایراد بگیرن به چی میگیرن

اندوه که از حد بگذرد.....جایش را میدهد به یک بی اعتنایی مزمن....دیگر مهم نیست
کلیپس از این بزرگا رو میکی که قبلا مد بود ؟

اره فکر کنم الان اگهی دیدم تو دیوار کار در منزل اموزشم میدن چهل تومن میگیرن بعد خودت انتخاب میکنی گفت دونوع کلیپس داریم ولی بعد اموزش خودشون وسایل میفرستن تعدادم دست خود ادمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اینایی که آموزش میدن که بعد تحویلشون بدیم اونا بفروشن همش دروغه... اول ثبتنام که کردی یه مبلغی رو ازت میگیرن و امضا میکنی که پولا رو بهت پس نمیدن در صورت رد شدن... و بعد اینکه نمونه کار رو تحویلشون دادی میگن نه کارت خوب نبود و رد شدی....

هدف فقط همون پولیه که واسه ثبتنام میدی....  سال 91 تو تهران 40 تومن میبردن... پاکت کادویی درست میکردن...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
2728
اره فکر کنم الان اگهی دیدم تو دیوار کار در منزل اموزشم میدن چهل تومن میگیرن بعد خودت انتخاب میکنی گف ...

همش دروغه کلاهبرداریه . نمونه کار که بردی انقد عیب میذارن روش که ردت کنن اون پول رو هم به عنوان هزینه اموزش میگیرن پس هم نمیدن . هدفشون فقط کرفتن هزینه اموزشه و بس .از اون کلیپسا دیگه اصلا گیر نمیاد چون کسی استفاده نمیکنه بعد بیان بابت ساختش به شما پول بدن !!!!

همش دروغه کلاهبرداریه . نمونه کار که بردی انقد عیب میذارن روش که ردت کنن اون پول رو هم به عنوان هزین ...

ببین من کلیپس ندیدم چه مدلیه ولی همون شمع جعبه اینا داشت

بچه ها یه تبلیغ بافت دردلاک هم بود که متری پونزده تومنه دستمزدش.... ولی گفت اموزشش شصت تومن که فیلم مواد اموزش و مواد هفته اول میفرستن بعد گرفتن ما واریز میکنیم،.... رو کنف انگار بافت میزنن!! اون بنظرتون چجوره؟

بچه ها یه تبلیغ بافت دردلاک هم بود که متری پونزده تومنه دستمزدش.... ولی گفت اموزشش شصت تومن که فیلم ...

عزیزم همه ی اینا الکیه

جاری من رفت اینقدر ایراد گرفتن از کارش که ول کرد فقط پول ثبتنام براشون مهمه

بقیشم که بابت مواد اولیه همش ازت پول میگیرن

پس نرو چون دروغه

ببین من کلیپس ندیدم چه مدلیه ولی همون شمع جعبه اینا داشت

منم گول اینا رو خوردم ۳سال پیش از دیوار آگهی شمع سازی دیدم رفتم ثبت نام کردم اونموقع ۳۵ گرفت ازم بعدم خودم ۵۰ تومن دادم وسایل خریدم اموزششونم فقط ۱۵ دقه بود تو یه مغازه ۳×۳ کلی خانم جمع شده بودیم و یکی اون وسط اموزش داد یک شمع جلو دستمون درس کرد ینی از هرکدوممون ۳۵ بخاطر اون اموزش ۱۵ دقه ای گرف بعدم گف برین درس کنین بیارین اگه خوب بود بهتون زنگ میزنیم و وسایل رو براتون میاریم در خونه و شما شمع بسازید ماهم میایم از درخونتون ازتون میخریم میبریم ینی هرروز سفارش کار دارین منم سرخوش امدم کلی خرید وسایل کردم و چندروز درگیر بودم تا چندتا شمع درس کردم بردم براشون اونام گفتن اسمتو زیرش بنویس و برو آخر هفته خبرت میکنم منم امدم خونه همش منتظر بودم خبرم کنن اما خبری نشد سردوهفته رفتم پیگیر شدم گفتن برو خبرت میکنیم کارهارو فرستادیم تهران واسه تایید هنوز خبر ندادن منم باز منتظر شدم سریکماه که خبری نشد رفتم پرسجو کردم کلا از مغازه جمع کرده بودن رفته بودن و هرچیم باهاش تماس گرفتم کسی ج نداد و اینگونه سر منو خیلی از خانمهای ساده دیگه کلاه گذاشتن خواهشا شما مواظب باش