2703
2553

سلام. به مادرهای مهربونی ک بهشت زیر پاهاتونه.... 😘😘

من هنوز تجربه مادر شدن رو ندارم و متاهلم.... 

میخام از تجربه های زایمان طبیعیتون برام بگین. 

سخته آسونه؟؟ 

خوبه بده؟؟  چه کارهایی برای آسونتر شدنش میدونین.... یه دنیا ممنون. 

خاهرتون.... مادر آینده😊😊😊

خب من بیحسی گرفتم ولی سخته دیگ

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طبیعی با اپیدورال انتخاب کردم . خیلی عالی بود . عالی و خاطره انگیز . 😍 پیاده روی و نرمش زیاد داشتم و فکر کنم خیلی کمکم کرد . حضور همسرمم موقع زایمان خیلی قوت قلب بود برام

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2720

دقیقا میمیری و زنده میشی برا هر کسی ی طوره برا من واااقعا سخت بود خیلی سخت

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
2714

دردش واقعاعذاب آوره..اماهمین ک بچه دنیامیادخیلی راحتوشبک میشی

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

من ۶ ماه پیش زایمان طبیعی کردم کیسه آبم پاره شد هفته ۳۸ رفتم بیمارستان دهانه رحمم باز نمیشد ولی چون آمپول فشار زده بودن درد داشتم ۱۴ ساعت درد کشیدم تا دهانه رحمم باز شد بلاخره زایمان کردم خوبیه زایمان اینکه زایمان میکنی انگار تمام این دردهارو تو خواب دیدی اصلا بدنت درد نداره سریع هم خوب میشی همون روز هم سرپا میشی ولی سعی کن ۱۰ روز کامل استراحت کنی اصلا به آب سرد دست نزن تا ۴۰ روز آب سرد هم نخور تا ۱۰ روز .انشالله که به سلامتی زایمان کنی .

شوهرت چطوری راضی شد بیاد پیشت؟ شوهر من اصلا راضی نمیشه

من باردار نیستم ولی هر وقت این موضوعو پیش کشیدم میگه من دلشو ندارم بیام😉😉

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2706