2726

وي پي ان مخوام من فري وي پي ان دارم اما خيلي سخت وصل ميشه !!؟ 

جالبه ميرم شهر ديگه بقيه وي پ ان وصل ميشه اما مشهد وصل نميشه !! 

شما با چي ميرين ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 

هات اسپات نصب كن

مشهدي هم نيستم😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم از گوشی فروشی یه اشتراک ۳ ماهه خریدم ۲۵ تومن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
هات اسپات اينجا وصل نميشه دارمش 

#vpn

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اين چيه گلم 

اينم وي پي انه

دانلودش كن

زدم يه عالمه اورد ايكنش چه رنگيه ؟ 

قفل