2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضی وقتا ادم یه جاهایی واقعا کم میاره. تا الان تو زندگی مشترکم 2بار به خودکشی فکر کردم که یه بارش پریدم جلو یه ماشین و لحظه اخر شوهرم کشیدم عقب و اون یه بار دیگه هم هیچوقت عملیاتی نشد. تا تو شرایطش قرار نگیری هیچوقت حال کسی رو که خودکشی کرده یا بهش فکر میکنه رو درک نمیکنی

والا منم اینجوریم بخاطر همین تا دعوامون میشه من قهر میکنم میرم تو اتاق خواب شوهرم نمیذاره درو ببندم😂میدونه دیوونم یکاری دست خودم میدم

من عصبی میشم دیگه مغزم کار نمیکنه خیلی هم شجاع میشم لامذهب😂😎

چقدر دردناک است وقتی ناتوان می ایستی در برابر از دست دادن با ارزش ترین چیز زندگیت!!!مادرت😔💔
2738

خیلی ضعیفه کسی که خودشو به خاطر دیگری میکشه!!

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706