2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا منم تا حالا ندادم به دخترم 

اما یه اشنامون وزن بچه اش کم بود دکتر چن تا واسش تجویز کرده بود منم عکس گرفتم به دکتر دخترم نشون دادم گفتم بگبرم براش گفت نه دختر تو خیلی کمبود وزن نداره 

محتاجم به دعا
2456
من خیلی تعریف شنیدم و بارها پرسیدم کسی ج ندادسری  بعد از دکترش میپرسم

اره بپرس ب منم بگو پیش خودم میگم اینا ک شیرخشک نمیخورن این بهتره ی وعده ش برابری میکنه با چهاروعده شیرخشک راسی من اپتامیل پی دی اف دادم ی باد تو ی هفته ۲۰۰گرم اضافه کرد اما دکترش نزاشت گفت ویتامیناش کمه جالبه تنها شیری بود ک پسرم خورد

2714
منم همینطور خستم شدم دیگه

من داروخانه جمالزاده اگه اشتباه نکنم زنگ زدم گفت واسه وزن گبریه و یه دکتر که اینترنتی باهاش مشورت کردم از 5 ماهگی بهم گفت اینفاترینی بهش بدم ولی منه دیوانه ترسیدم

من داروخانه جمالزاده اگه اشتباه نکنم زنگ زدم گفت واسه وزن گبریه و یه دکتر که اینترنتی باهاش مشورت کر ...

داروخونه ها دارن؟ من چندتا داروخونه پرسیدم نداشت عه پس خوبه چرا ندادی؟ من و تو جفتمونم میترسیم 

داروخونه ها دارن؟ من چندتا داروخونه پرسیدم نداشت عه پس خوبه چرا ندادی؟ من و تو جفتمونم میترسیم 

همین ترس بیخودم کار دستم داد بچم ضعیف موند. ولی بچه فامیلمون ماشالله از 4 ماهگی همچی بهش داد الان 1 سالشه 13 کیلو وزن رو داره تپل و سرحال 

همین ترس بیخودم کار دستم داد بچم ضعیف موند. ولی بچه فامیلمون ماشالله از 4 ماهگی همچی بهش داد الان 1 ...

چه خوب خوشبحالش  والا ب شانسه منم از چهارماهگی دارم میدم همه چی ولی هیچی ب هیچی

چه خوب خوشبحالش  والا ب شانسه منم از چهارماهگی دارم میدم همه چی ولی هیچی ب هیچی

البته من بچشو 2 ماه و نیم که بود دیدم خیلی لاغر و ضعیف بود خیییلییی. بعدش رفت واسش آپتامیل گرفت از وقتی خورد ماشالله جوری تپل شد که اضافه وزن داره

2706