2726
عنوان

عروسي دعوتم ميترسم بچم ببرم

1012 بازدید | 48 پست

از چشم زخم

نميگم خوشگله اتفاقا نيست

فقط رنگ پوستش خيلي سفيده هعي همه ميگن

يا ميگن واي چه ارومه

از اين حرفا

هر بار تو جمع ميبرم بعدش مريض ميشه😔

كسي ندارم نگهش داره فاميل نزديك هم هست

چه كنم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه بچه ها از نظر خود پدر ومادر واقعا قشنگ وتکن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

صدقه بذار براش. یه آیت الکرسی هم بنداز گردنش.همین😐برو و لذت ببر. ینی چی آخه پس آدم باید کلا بیرون نره از ترس چشم زخم؟ 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2706