2733
2734
عنوان

لاپراسکوپی کسی انجام داده

83 بازدید | 12 پست

خانما آجیم بعدکلی دکتر رفتن الان یه سال و خورده ای تو اقدام دکترش گفته همه چیزت خوبه ولی بی علت باردارنمیشه قراره بعدیه دوره دیگه مصرف دارو اگه ج نداد لاپراسکوپی کنه و گفته اگه ج نداد ای وی اف. نگرانشم خودشم حالش بد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لاپراسکوپی چجوریه؟ 

من قبل ازدواجم انجام دادم

بدون باز شدن شکمه و به اصطلاح جراحی باز محسوب نمیشه

بیهوش میکنن

شکمو از گاز co2 پر میکنن

سه یا چهارتا برش کوچیک داخل ناف یا زیر شکم ایجاد میکنن

وبا یه دستگاه که قطرش کمه و ازداخل ناف رد میکنن،شکم رو بررسی میکنن

اگه چسبندگی وحود داشته باشه،کیستی وجود دلشته باشه هم میفهمن هم به احتمال بالا رفعش میکنن

هم روش تشخیصه هم درمان

فقط روز اول بعد از عمل یه خرده سخته ...چون سند وصل میکنن و باید تا یازده ساعت دراز بکشین بعدش هم شروع کنین به راه رفتن ....دردای بعدشم به خاطرراون حجم از گازه

در کل برای بیمار عمل خ سختی نیست اگه دکترتون خوب باشه

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
من قبل ازدواجم انجام دادم بدون باز شدن شکمه و به اصطلاح جراحی باز محسوب نمیشه بیهوش میکنن شکمو از ...

وای عزیزم خیلی ممنون جوابمو دادی. ایشاله هرچی از خدا میخوایی بهت بده. 

اگه مشکلی باشه چی جراحی نمیکنن بعدش؟ 

ببین دو نوع لاپاراسکوپی هست یکی تشخیصی یکی درمانی مال من تشخیصی بود ولی اگه کاری همون موقع بشه واسه مشکل احتمالی انجام دادا دکتر همون موقع انحام میده دکتر من حین همون عمل لاپاراسکوپی تشخیصی یکی از فیبرومای ریزمم برداشته بود بعدشم خوش و خرم بهوش اومدم و بعد دوماه باردار شدم نگران نباشین اصلا

2738
عزیزم ممنون یکم خیالم راحت شد

چقد شما خواهرا گلید خواهر منم روز عنلم پا شد اومد بیمارستان فقط خواهرم بود با شوهرم طفلی بعد عملم رنگ و روش زردتر از من شده بود که عمل داشتم موفق باشین دوست خوبم 

وای عزیزم خیلی ممنون جوابمو دادی. ایشاله هرچی از خدا میخوایی بهت بده. 

خواهش میکنم عزیز🌹

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
چقد شما خواهرا گلید خواهر منم روز عنلم پا شد اومد بیمارستان فقط خواهرم بود با شوهرم طفلی بعد عملم رن ...

واقعا انقدناراحت شدم که نگو بغص داشت اجیم تو گوشی حرف میزدیم معلوم بود داشت خودشوکنترل میکنه. براش دعاکنین