2410
2553
عنوان

لاغری موضعی (شکم)

| مشاهده متن کامل بحث + 126805 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سارا هستم و از نی نی سایت تشکر میکنم که از طریق نظرات شهروندان عزیز اطلاع رسانی میکنه، از طریق همین سایت دیدم که خیلیها از داروی گیاهی مهندس محمدیان تعریف کردن و باعث شد با خیال راحت داروی مورد نظرو تهیه کنم از اول تابستون استفاده کردم و توی این 4ماه 17کیلو کم کردم، جاریم هم 2ماهه داره استفاده میکنه 11کیلو کم کرده، هرچند کمی تهوع و بیرون روی داشتیم ولی در کل راضی بودیم، البته باید ادامه بدم چون 5کیلو دیگه نیاز دارم کم کنم و دیگه خیلی خوب میشه. سایت مهندسwww.darougiyahi.com و شمارشون 09127671328

منم به صورت موضعی شکمم و پهلومو می خواستم آب کنم اصلا ارداه قوی ندارم با رژیم و ورزش نتونستم کم کنم رفتم بادی جت کردم ، با یه دستگاهی با آب چربی هامو کشیدن بیرون یه سوراخ کردن الانم اصلا جاش نمونده من که خیلی راضی بودم 

2720
منم به صورت موضعی شکمم و پهلومو می خواستم آب کنم اصلا ارداه قوی ندارم با رژیم و ورزش نتونستم کم کنم ...

خوبیش اینکه بعدش دیگه برنمی گرده چربی هات البته نه اینکه هر چ دلت خواست بخوریا

منم به صورت موضعی شکمم و پهلومو می خواستم آب کنم اصلا ارداه قوی ندارم با رژیم و ورزش نتونستم کم کنم ...

سلام دوست عزیز.  میشه درمورد بادی جت توضیح بدید؟؟ بی هوشی کامل داره؟ نقاهت و هزینش چطوره؟

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2714
سلام دوست عزیز.  میشه درمورد بادی جت توضیح بدید؟؟ بی هوشی کامل داره؟ نقاهت و هزینش چطوره؟

عزیزم من تو اینترنت زدن بادی جت این سایتو اورد مطالبش جالب بود جواب سوالتو میگیری http://mehrashkar.net/بادی-جت-body-jet/

سلام دوستان

یه مجله خبری هم دیدم به اسم زیباچه (zibache.com). در مورد لاغری موضعی توضیحات خوبی داشت و چون صرفاً مجله هست مزایا و معایب رو به خوبی گفته بود.

پیشنهاد میکنم به سایتش سر بزنید و توضیحاتش رو بخونید

همچنین مطلب لاغری موضعیش رو بخونید » لاغری موضعی، مزایا، معایب

با خیالی آسوده از محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی و فاقد سرب استفاده کنیم.

اوریفلیم دومین برند پر فروش دنیا

ارائه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم در پیج ما:

melika.elegance

عزیزم من شکم داشتم در صورتی که اصلا اضافه وزن نداشتم و خیلی اذیت می شدم و نمیدونستم باید چه کار کنم تا اینکه با معرفی یکی از دوستام رفتم پیش دکتر سارا لطفی ایشون راهنماییم کرد گفت می تونی بدون جراحی فقط شکمت رو لاغر کنی منم چون دوستم میشناختشون اعتماد کردم و با استفاده از دستگاه لاغری اگزیمیا برای لاغری شکمم استفاده کرد و الان خیلی راضیم  چون اصلا شکم ندارم خودت بری متنوجه منظورم میشی چون توهمون جلسه اول تغییر رو احساس می کنی .

منم این مشگلو دارم دراز نشست میرم

دراز نشست زیادش خوب نیست اینو من از مربیم پرسیدم البته از چند تا دکتر فیزیوتراپ هم پرسیدم مثلا برای من که گودی کمر دارم دراز نشست کامل به کمرم آسیب می زنه باید هر ورزشی رو درست و خوب انجام داد آدم فکر میکنه بلده ولی همون آسیب میزنه اگه درست انجام ندی من از وقتی با ستاره جون کار می کنم شاید باورتون نشه ولی بعد 5 سال کمردردم خوب شده با دوتا نرمش ساده تو خونه البته کلی هم لاغر کردم شمارشو میذارم هر سوالی داشتین ازش بپرسین بگید سهیلا معرفی کرده بهتون تخفیف هم میده 09120971130

واقعا عادت داریم همه چیزو خراب میکنیم‌ما ایزانیا اینجا رو گذاشتن که مردم به هم حقایقو بگن و از تجربیات هم استفاده کنیم اما انگار تبدیل شده با مکان تبلیغاتی همش تبلیغات انجام‌میدین

ان‌شالله اخر این ماه من میرم برای دستگاه اسکالپشور شرکت سایناشور برای آب کردن شکم اگر جواب داد کامنت میذارم دوستانم بدونن

2706