2726
تو سونو روز ۱۴ اگه مایع آزاد دیده بشه یعنی بدن خودش داره آزاد میکنه اما اگه نبود دکتر آمپول میده بر ...

اخه با دکترم هفته بعد نوبت دارم

نمیدونم الان چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه با دکترم هفته بعد نوبت دارم نمیدونم الان چیکار کنم

تو سونو نوشته مایع آزاد لگنی مشاهده شد؟

اگر نوشته یعنی خودت آزاد میکنی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اول اینکه سیکلات چند روزه اس؟ سایز فولیکولات تو آخرین سونو چند بود؟ دارو مصرف کردی؟

من دوره هام 24 روزه اس

ولی گاهی اوقات 27 28 میشه

اصلا دارو مصرف نکردم

روز 12 پری سایزش 16 و خورده ای بود بعد روز 14 که امروز دادم گفت سایزش شده 23

2728
خب از کجا بفهمم باید امپول بزنم یا خودش آزاد میشه آخه دکترم چیزی نگفت بعدم من اولین بارم بود سونو ...

فک کنم وقتایی که میگه تو سونو مایع آزاد هس اونموقع یعنی آزاد کرده اگه که نه دکتر آمپول میزنه

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
تو سونو نوشته مایع آزاد لگنی مشاهده شد؟ اگر نوشته یعنی خودت آزاد میکنی

نه فقط بهم گفت سایزش 23 شده و هنوز ازاد نشده

حالا چیکار کنم

صبر کنم ازاد شه

از کجا بفهمم

نه فقط بهم گفت سایزش 23 شده و هنوز ازاد نشده حالا چیکار کنم صبر کنم ازاد شه از کجا بفهمم

شما روز درمیون اقدام کن تا موقع پریود

احتمال زیاد آزاد میشه چون سایزش خوبه

من دوره هام 24 روزه اس ولی گاهی اوقات 27 28 میشه اصلا دارو مصرف نکردم روز 12 پری سایزش 16 و خورده ...

سایز تخمکات عالیه ونیاز به دکتر وآمپول نداری فقط از امشب به مدت ۱۰شب یک شب در میون اقدام کن انشالله که مامان بشی

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
آخه با دکتر هفته بعد وقت دارم

دکترت سونو روز ۱۲ خواسته که وضعیت بدنتو بفهمه

نیاز باشه برای ماه بعد دارو میده

سایز تخمکات عالیه ونیاز به دکتر وآمپول نداری فقط از امشب به مدت ۱۰شب یک شب در میون اقدام کن انشالله ...

واقعا 

آخه تخمک گذاریمن روز 10 و 11 اتفاق میفتاد

این ماه یعنی دیرتر شده

میشه؟

ببخشید اسی، من یه سوال بپرسم، ذخیره کم تخمدان چیه ممکنه یکی تخمدان پلی کیستیک داشته باشه پر از فولی ...

نمیدونم

فقط میدونم اگر ذخیره تخمدانت کم باشه باید دارو مصرف کنی تا زیاد شه وگرنه احتمال بارداری خیلی کم میشه

2706