1619
1632

من الان فقط دارم بهش میخندم نمیدونم سرش به کجا خورده که بعد از هفت سال تازه یادسش اومده سالگرد ازدواجمون رو جشن بگیره تازه اون هم با تاخیر 😃😃😃😃

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522
اسکیرت شات    

وای دقت نکرده بودم الان گفتی پوکیدم 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
من نمیدونم چرا آقایون مناسبتارو یادشون میره😢

ولله من که دیگه پوست کلفت شدم 😃😃 ولی خدایی تاحالا هم نشده براش من کادویی چیزی بگیرم و تولدشو یا روزشو بهش تبریک بگم بجزء وقتی که عقد بودیم

پوزش مرا پذیرا باش. غلط املایی بود و همین. 😃😃بیسواد هم خودتی

بی سواد چیه بی تربیت 😂😂😂😂 بخون چی نوشتی

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
1614
فکر کنم یکی تاریخ ازدواجشو ازش پرسیده نمیدونسته با این ترفند اومده ازت بپرسه    

وای راس میگی

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1523
😃 من بیتربیت کی بودم . خوب بنده فرمودم که غلط املایی بیش نبود 😊😊😊😊😊😊😊😊😊

شوخی میکنم بخندیم😁

1651