2410
2553
عنوان

تا حالا جلو دوربین مداربسته سوتی دادین؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 74 پست

من تو یه شرکت تازه استخدام شده بودم.یه روز میخواستم جایی برم رفتم تو حسابداری کاملا جلو دوربین بلوزمو عوض کردم .سرمو که بالا کردم دیدمش🤣🤣🤣🤣🤣

الان دارم میخندیم ولی تا ماهها حالم بد بود چون مدیر عامل همه دوربینارو کنترل میکرد

داشتیم از پله های پاساژ بالا میرفتیم هیچ کس نبود ..شوهرم از پشت یکم اذیتم کرد .خخخخ

سرو چرخوندیم دیدیم اوهوووو دوربین فقط در رفتیم 

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره تو آسانسور اول شوهرم بوس کردم بعد اومدم به شوخی دست درازی کردم بهش خیلی ریلکس با ابروش بالا اشار ...

وای ترکیدممم😂😂😂

فقط اونجاش که دست درازی کردی😄😄😅

.....
2456
2714

من توی حیاط خونه ی داداشم  دوربین مداربسته دارن، صبح پاشدم برم wc،کمی حیاط خیس بود چون شبش بارون زده بود و دمپایی هم لیز....قدم دوم رو که گذاشتم سُر خوردم و شپلق..... در زیر دوربین و فیلمم رفت تو بایگانی...

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

یه بارم تو آسانسور جوگیرشدم اینش خیلی شیک وتمیز بود😂داشتم میرقصید یهویی یادم افتاد دوربین داره که😣😣😂😂بعد الکی شروع کردم به ورزش که داشتم ورزش میکردم😆

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
منم سر این شلوار بالاکشیدن ضربه خوردم😂

🖒🖒🖒😁😁😁

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
😂😂😂😂کسی نخندید؟

چرا تازه ازخجالتم نگفتم دوتا پسر جوون جلوددرمغازه بودن تامن پاشدم ازشدت خنده پریدن تومغازه😣حالا ی بارم ۲۸سفررفته بودم قم یعنی قلقله بود داشتم بادوستم دنبال هییت میرفتم یدفع دیدم زیرپام خالی شد مثه منگلا افتادم تو اون جوبای بزرگ😣😣😣😣

2706