2410
2553

من چندبار برام پیش اومده

مثلا یه بار تو راهروی یه اداره که خیلی رو ارايش حساس بودن،یواشکی یه ذره رژ زدم که زیاد رنگ پریده دیده نشم،سرمو بالا آوردم دیدم دقیقا جلو دوربینم😓😓😫

یا مثلا میخواستم تو رستوران به بچم شیر بدم،پشتم رو کردم به همه،یه صندلی خلوت پیدا کرذم،تا مشغول شدم دیدم دقیق جلو دوربینم 🙄😫😂

و چندتا از این موارد

شماهم تجربه دارین؟

.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آخ آخ داغمو تازه کردی

خونه دوستِ شوهرم بودیم 

یه طبقه از خونشونو دادن ما که راحت باشیم

منو مامانم  هم رفتیم تو خر پشتی داشتیم وسایلای بچشو نگاه میکردیم دس نمیزدیما

مثلا ایده میگرفتیم از ماشین شارژیشو اینا

یهو شوهرم گفت یه دست هم برای دوربین تکون بدید😤😤😤😤😤😤😝😝😝😝

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2714

من یبار جلو دوربین داشتم شلوارمو تنظیم میکردم راه رفته بودم بهم خورده بود، یبارم دوستم تو مطب دکتر کلی کافی میکس ورداشت با بیسکوویت گذاشت کیفش نگو جلو دوربین بوده البته محض خنده اینکارو کرد

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

آره تو آسانسور اول شوهرم بوس کردم بعد اومدم به شوخی دست درازی کردم بهش خیلی ریلکس با ابروش بالا اشاره کرد گفت اون جا ببین بعد من با شالم کل صورتم و گرفتم که شناسایی نشم  

من تو ی غدا خوری خیلی گشنم بودتن تن غذاموفجیع خوردم بد ازغذاخوردن دیدم قشنگ جلودوربین‌م تازه ی باررفتم یجا پره دوربین و فروشندشم دوتااقا جوری خوردم زمین نصفم داخل مغازه بود نصف بیرون 

دیروز رفتیم بستنی بخوریم کسی پیش ما نبود گوشیم در آوردم فرت فرت شروع کردم به سلفی گرفتم باهمسرم هرمدعی که فکر میکنین دبگه چشامو چم میکردم😆ژژونوم بیرون میاوردم😅یهویی دیدم به دوربین بالا سرمه روبه ما😮😮😮😦😦😂هیچی دیگه زودی خوردیمو اومدیم

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2706