1421
1363

من چندبار برام پیش اومده

مثلا یه بار تو راهروی یه اداره که خیلی رو ارايش حساس بودن،یواشکی یه ذره رژ زدم که زیاد رنگ پریده دیده نشم،سرمو بالا آوردم دیدم دقیقا جلو دوربینم😓😓😫

یا مثلا میخواستم تو رستوران به بچم شیر بدم،پشتم رو کردم به همه،یه صندلی خلوت پیدا کرذم،تا مشغول شدم دیدم دقیق جلو دوربینم 🙄😫😂

و چندتا از این موارد

شماهم تجربه دارین؟

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

آخ آخ داغمو تازه کردی

خونه دوستِ شوهرم بودیم 

یه طبقه از خونشونو دادن ما که راحت باشیم

منو مامانم  هم رفتیم تو خر پشتی داشتیم وسایلای بچشو نگاه میکردیم دس نمیزدیما

مثلا ایده میگرفتیم از ماشین شارژیشو اینا

یهو شوهرم گفت یه دست هم برای دوربین تکون بدید😤😤😤😤😤😤😝😝😝😝

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘

من یبار جلو دوربین داشتم شلوارمو تنظیم میکردم راه رفته بودم بهم خورده بود، یبارم دوستم تو مطب دکتر کلی کافی میکس ورداشت با بیسکوویت گذاشت کیفش نگو جلو دوربین بوده البته محض خنده اینکارو کرد

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

آره تو آسانسور اول شوهرم بوس کردم بعد اومدم به شوخی دست درازی کردم بهش خیلی ریلکس با ابروش بالا اشاره کرد گفت اون جا ببین بعد من با شالم کل صورتم و گرفتم که شناسایی نشم  

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم تنها دلیلی هست که با وجودش منو باباش نفس میکشیم.پس نفس خانوم،عزیز دل مامان و بابا خوش اومدی👶
1394

من تو ی غدا خوری خیلی گشنم بودتن تن غذاموفجیع خوردم بد ازغذاخوردن دیدم قشنگ جلودوربین‌م تازه ی باررفتم یجا پره دوربین و فروشندشم دوتااقا جوری خوردم زمین نصفم داخل مغازه بود نصف بیرون 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دیروز رفتیم بستنی بخوریم کسی پیش ما نبود گوشیم در آوردم فرت فرت شروع کردم به سلفی گرفتم باهمسرم هرمدعی که فکر میکنین دبگه چشامو چم میکردم😆ژژونوم بیرون میاوردم😅یهویی دیدم به دوربین بالا سرمه روبه ما😮😮😮😦😦😂هیچی دیگه زودی خوردیمو اومدیم

حالم خوب نیست😔😕واسه حالم صلوات بفرستید
1387

من تو یه شرکت تازه استخدام شده بودم.یه روز میخواستم جایی برم رفتم تو حسابداری کاملا جلو دوربین بلوزمو عوض کردم .سرمو که بالا کردم دیدمش🤣🤣🤣🤣🤣

الان دارم میخندیم ولی تا ماهها حالم بد بود چون مدیر عامل همه دوربینارو کنترل میکرد

آره تو آسانسور اول شوهرم بوس کردم بعد اومدم به شوخی دست درازی کردم بهش خیلی ریلکس با ابروش بالا اشار ...

وای ترکیدممم😂😂😂

فقط اونجاش که دست درازی کردی😄😄😅

سوتی من ازهمتون بدتره.... اصلا نمیدونم چجوری بگم😂

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی قشنگم 👶 به خونت خوش اومدی😍 👈 👫 👈 👩‍❤️‍👨 👈 💏 👈 👪
1391