2733
2734
عنوان

کسی هست بچه یک سالش زیاد بخوابه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2641 بازدید | 45 پست
ادم حوصلش سر میره پاشدم کارامم کردم الان نشستم تا بیدارشه 

من که یکی دیگه دارم 3 ساله کمبود خواب دارم به کارای خونه هم نمیرسم😆خیلی حوصلت سر میره یکی دیگه بیار

خدایا ناامیدم نزار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای چرا چند وقتشه بچت؟

۸.۵ ماهه ست. اصلا خوب نمیخوابه. شبا ۲میخوابه (تازه گاهی هم ۴). بعدشم همش می پره. صبحم خیلی بترکونه تا ۸و۹میخوابه.  دیگه به زووور میخوابونمش تا ۱۰

داغونم کرده

2731
ادم حوصلش سر میره پاشدم کارامم کردم الان نشستم تا بیدارشه  

جاری من نیستی؟

البته نه اون دختر داره ولی بچش همینقدر میخوابه و میگه حوصلم سر میره 

من هر روز ظهر  سرکار میرم تا شب صبحم زودم دخترم بیداره تا ظهر هم نمیخوابه خوراکشم کمه 

بخدا کم اوردم 

من که میگم این بی عدالتیه چرا یکی باید اینقدر زجر بکشه برا بچه داری یکی هم مثل شما اینقدر راحت باشید

برا خودت اسفند دود کن واقعا حصرت خوردم

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
۸.۵ ماهه ست. اصلا خوب نمیخوابه. شبا ۲میخوابه (تازه گاهی هم ۴). بعدشم همش می پره. صبحم خیلی بترکونه ت ...

دکترش نگفته از چیه؟ پسر منم اوابل اصلاااا خواب نداشت اصلا ینی من سرپا خوابم مببرد  که فهمیدیم بچه گشنه میمونه بعدم که افتاد به غذا خوابش زیاد و سنگین شد

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤
ااااره خیلی کلا به صدا خیلی حساسه کوچک ترین صدا بیاد بیدار میشه .. صبح ساعت همسایه بغلی داشت با گوشی ...

پس مشکلی نیست.... چون خودتون میخوابین اونم چاره ای نداره میخوابه😂

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘

دختر من دقیقا یکسالگی دوبار در روز مبخابید ..صبحها هفت و هشت بیدار بود ظهر یک چرت یک ساعته حوالی یازده عصر هم سه تا چهار ..شبم نه خواب بود ..تا هشت نه ماهگی هم از بیست و چهارساعت شیرین شانزده ساعت مبخابید...الان دوسالشه جمعا دوازده ساعت میخابه..نگران نباش ..منم مث شما بودم میکفتم یه چیزیش نباشه .به مرور خوابش کم میشه..مث من الکی به خودتون استرس ندید...

امید آخرین چیزیست که میمیرد
2738
دکترش نگفته از چیه؟ پسر منم اوابل اصلاااا خواب نداشت اصلا ینی من سرپا خوابم مببرد  که فهمیدیم ب ...

رفلاکس خفیف داره. ولی کلا بدخوابه شانس من🤦‍♀️

نه گرسنه نیست. شیر و غذا میخوره ولی خوابش سبکه می پره همش

جاری من نیستی؟ البته نه اون دختر داره ولی بچش همینقدر میخوابه و میگه حوصلم سر میره  من هر روز ...

نههه😅ازوقتی باهم باردار شدیم به دلایلی قطع رابطه ایم!

ببین بخدا من زجرامو کشیدم از حاملکی 

اوایل که زردی داشت بعد کولیک و رفلاکس گرف فک کن بچه دوماهه که باید همش خواب باشه این ۲۴ساعت بیدار بود  الانم از نظر خواب یکم خوبه ببدارشه پدر درمیاره انقد شیطونه

نههه😅ازوقتی باهم باردار شدیم به دلایلی قطع رابطه ایم! ببین بخدا من زجرامو کشیدم از حاملکی  ا ...

فکر کردی کولیک و رفلاکس نداشت بچم..؟

تا یکسال و خورده ای امپرازول دادم بحدی بود که فقط تو خواب شیر میخورد میدوشیدم بهش میدادم تهش هم تو ۹ماهگی کلا شیر خشکی شد

خدا بچتو حفظ کنه ترا خدا برا من هم دعا کن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
رفلاکس خفیف داره. ولی کلا بدخوابه شانس من🤦‍♀️ نه گرسنه نیست. شیر و غذا میخوره ولی خوابش سبکه می پر ...

خب پس بخاطر رفلاکسه پسر منم رفلاکس داشت اینجور بود انقدر بی خوابی کشیدم من تکیه میدادم به مبل خوابم میبرد

فکر کردی کولیک و رفلاکس نداشت بچم..؟ تا یکسال و خورده ای امپرازول دادم

ای وای😢 منم دارو دادم بهش خوب شد شیر خشک مخصوص رفلاکسم دادم خوبش کرد و اروم

الانم یک ماهی میشه دکترش شیرش و عوض کرد دیگه

2706