2726
عنوان

کسی هست بچه یک سالش زیاد بخوابه؟

2594 بازدید | 45 پست

پسرم احساس میکنم خوابش زیاده دیشب ۱۱خوابید الان هنوز پانشده پامیشه شیر میخوره باز میخوابه دوباره غروبم یک ساعتی میخوابه دکترشم ازمایش ننوشت اگه قطره هاشو مرتب میدی نیازی نیس تا ۲سالگی

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاده شاید خودتون هم زیاد می خوابید عادت کرده

اره خب من خودمم تا همین موقع ها میخوابم البته پاشه ببینه من نیستم پیشش اونم پامیشه 

یعنی عادت کرده؟ کم خونی نداره

2728
شنواییش خوبه؟

ااااره خیلی کلا به صدا خیلی حساسه کوچک ترین صدا بیاد بیدار میشه .. صبح ساعت همسایه بغلی داشت با گوشیش حرف میزد دیدم این چشاشو باز کرده😅 صدای اون که قطع شد دوباره خودش خوابید

فقط بگم خوش بحالت مشکل  من کاملا بر عکسه 

دیشب ساعت ۱۲خوابید صبح ۶و نیم بیدار بود کار همیششه غروبم بزور میخوابه خستم کرده

این انصاف نیست خدایااا

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

دخترمن ۱۱ شب میخابه تا ۱۱ ظهر مثلا

تا شب هم دوبار ۱ ساعته یا بیشتر میخابه

جمعا میشه ۱۴ ساعت یکمی بیشتر و کمتر

حدودا باید بشه این حدودا

ساعتاش رو بشمر و بگو

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
اره خب من خودمم تا همین موقع ها میخوابم البته پاشه ببینه من نیستم پیشش اونم پامیشه  یعنی عادت ...

آره خواهر منم خوش خوابه همین طوری شده بود یه هفته اوردمشون خونه خودم خوابشون نرمال شد، هر جا میرفتن دخترش تا نصف شب تو خونه رژه میرفت و سر و صدا نمیذاشت بقیه بخوابن از اون طرف صبح خودش نمی تونست بخوابه سر و صدا بود همیشه اذیت بود

زیاده اینطوری ضعیف میشه که همش خوابه و نظم نداره تغذیه اش

شک نکن بچش تپلم هست خواب زیاد خوبه برا رشد بچه بیشتر از تغذیه خواب مهمه اگر گشنش بود که بیدار میشد همون شیر سیرش میکنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706