1351
1341
عنوان

کسی هست بچه یک سالش زیاد بخوابه؟

161 بازدید | 45 پست

پسرم احساس میکنم خوابش زیاده دیشب ۱۱خوابید الان هنوز پانشده پامیشه شیر میخوره باز میخوابه دوباره غروبم یک ساعتی میخوابه دکترشم ازمایش ننوشت اگه قطره هاشو مرتب میدی نیازی نیس تا ۲سالگی

شنواییش خوبه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘فقط و فقط و فقط یک چیز میتونه من رو زنده کنه... تولد و سلامتی دخترم ان شاءالله

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
شنواییش خوبه؟

ااااره خیلی کلا به صدا خیلی حساسه کوچک ترین صدا بیاد بیدار میشه .. صبح ساعت همسایه بغلی داشت با گوشیش حرف میزد دیدم این چشاشو باز کرده😅 صدای اون که قطع شد دوباره خودش خوابید

زیاده اینطوری ضعیف میشه که همش خوابه و نظم نداره تغذیه اش

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
1307
اره خب من خودمم تا همین موقع ها میخوابم البته پاشه ببینه من نیستم پیشش اونم پامیشه  یعنی عادت ...

آره خواهر منم خوش خوابه همین طوری شده بود یه هفته اوردمشون خونه خودم خوابشون نرمال شد، هر جا میرفتن دخترش تا نصف شب تو خونه رژه میرفت و سر و صدا نمیذاشت بقیه بخوابن از اون طرف صبح خودش نمی تونست بخوابه سر و صدا بود همیشه اذیت بود

زیاده اینطوری ضعیف میشه که همش خوابه و نظم نداره تغذیه اش

شک نکن بچش تپلم هست خواب زیاد خوبه برا رشد بچه بیشتر از تغذیه خواب مهمه اگر گشنش بود که بیدار میشد همون شیر سیرش میکنه

1308
ادم حوصلش سر میره پاشدم کارامم کردم الان نشستم تا بیدارشه 

من که یکی دیگه دارم 3 ساله کمبود خواب دارم به کارای خونه هم نمیرسم😆خیلی حوصلت سر میره یکی دیگه بیار

خدایا ناامیدم نزار
وای چرا چند وقتشه بچت؟

۸.۵ ماهه ست. اصلا خوب نمیخوابه. شبا ۲میخوابه (تازه گاهی هم ۴). بعدشم همش می پره. صبحم خیلی بترکونه تا ۸و۹میخوابه.  دیگه به زووور میخوابونمش تا ۱۰

داغونم کرده

دختر منم زیاد میخوابه

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین
ادم حوصلش سر میره پاشدم کارامم کردم الان نشستم تا بیدارشه  

جاری من نیستی؟

البته نه اون دختر داره ولی بچش همینقدر میخوابه و میگه حوصلم سر میره 

من هر روز ظهر  سرکار میرم تا شب صبحم زودم دخترم بیداره تا ظهر هم نمیخوابه خوراکشم کمه 

بخدا کم اوردم 

من که میگم این بی عدالتیه چرا یکی باید اینقدر زجر بکشه برا بچه داری یکی هم مثل شما اینقدر راحت باشید

برا خودت اسفند دود کن واقعا حصرت خوردم

1346