2726
عنوان

به نظرتون اسمش لج بازی یا چیز دیگه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 40 پست
آخه هر چی مامانه من میگه بخور یا برام درست میکنه تا  ته توشو درنیاره نمیزاره بخورم اون حرفای او ...

خب ب هرحال هرکس حرف مادرخودشو قبول داره طبیعیه تو بارداری حرص نخور.توام کار خودتو کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه هر چی مامانه من میگه بخور یا برام درست میکنه تا  ته توشو درنیاره نمیزاره بخورم اون حرفای او ...

عزیز دلم اون بچشم مادر نگاش میکنه فکر نمیکنه که دشمنش باشه حرص نخور برای نی نی بده

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2728
چرا با زحمت كار كرده شوهرش ! 

میدونه خانمش دیابت بارداری داره قندش بالاست نباید بخوره چرا میخره؟؟؟؟

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
بحث قند و بارداری و هوس نیست بحث بیششعوری شوهرمه... چرا انقدر باید به حرف کسی که میدونه دشمنه زن و ز ...

فهم مردها از این موضوعات رو پیچیده نکن عزیزم مردها در شنیدن مسائل و عمل کردن به اونها خیلی ساده و غیر پیچیده تر از زنها عمل میکنن اونو علم و تجربه میگه. مثلا اینکه این حرف شنیده که واسه بچه خوبه (گوینده این حرف هم چندان براشون مهم نیست) و بدون تامل عمیق به مسئله بستنی خریده بدون هیچ منظوری . حتی مادرشوهرت هم احتمالا بدون منظور گفته. ولی تو بهش بگو عزیزم بستنی برای من بده شیر به جای اون بخر که هم واسه من خوب باسه هم نی نی مون. جایگزین بهش معرفی کن به جای سرکوب مطمئن باش از جمله ای که گفتی برات قبلا بستنی نمی خریده معلومه خیلی دوست داره و سلامتیت واسس مهمه

چرا بنده خدا؟ب فکر زنش بوده ک نمیزاشته بستنی بخوره.وقتی مادرش اونجوری گفته فک کرده پس زیاد بد نیست.م ...

اهان ببخشید 

یهو جوگیر شدم 

اوکی اوکی 😅😍😅😍

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2706