1345
1363

من قند دارم تا دیروز هوس بستنی میکردم شوهرم به زور فش و بد بیراه  و التماس واسم میخرید..

حالا دیروز مادرش بهش گفته بستنی واسه خودش بده واسه بچه خوبه ... دیشب دیدم سر خود رفت بستنی خرید اورد منکه لب نزدم اما یادم میفته بغض میکنم دارم دق میکنم از دستش نمیدونم چه جوری باید رفتار کنم 

( با مادرشوهرم قهریم کلا اصلا هم از من خوشش نمیاد یعنی واضح دشمنه منه پسرشم میدونه) 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350
اوایل بالا بود بارژیم کنترل شد الان اومده پایین

یبار برا ایکه دلت میخواد بخوری اشکال نداره ولی مدام خوردن برا هم خوت هم بچت بده.

عشقم آقا پسرمه                                                                                    خدایا بخاطر بودنش شکر     

بحث قند و بارداری و هوس نیست بحث بیششعوری شوهرمه... چرا انقدر باید به حرف کسی که میدونه دشمنه زن و زندگیشه گوش بده تازه یه حرف اشتباه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحث قند و بارداری و هوس نیست بحث بیششعوری شوهرمه... چرا انقدر باید به حرف کسی که میدونه دشمنه زن و ز ...

بله حق باتوئه منتها نمیدونم چرا بعد ازدواج مرداانقدر عوض میشن؟

شوهر منم اینجوری بود الان داره رفتارای خانواده شو میبینه خیلی فرق کرده

یه دختر گل دارم خدایا خودت حفظش کن  
1376
بنده خدا مردا نمیدونن ک اصولا دهن بینم هستن مردا

آخه هر چی مامانه من میگه بخور یا برام درست میکنه تا  ته توشو درنیاره نمیزاره بخورم اون حرفای اون مادر عفریتشو چشم بسته قبول میکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله حق باتوئه منتها نمیدونم چرا بعد ازدواج مرداانقدر عوض میشن؟ شوهر منم اینجوری بود الان داره رفتار ...

آخه شوهر من ادعاش میشه از مامانش خوشش نمیاد و مثلا به حرفاش گوش نمیده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوایل بالا بود بارژیم کنترل شد الان اومده پایین

مراقب باشا توروخدا دختر دایی منم دیابت بارداری داشت خیلی اذیتش شد بنده خدا اخرم بچش زود بدنیا اومد

کاربرقدیمی ام کاربری دوممه
1226

بیخیال بابا زیاد توجه نکن  ب اینکارا ب شوهرت بگو همونقد ک سلامت بچه توجه داری ب سلامت منم توجه نکن 😐

💫با تو تقدیرم گره خورد به یه مشت اما و ای کاش،     بعد من مراقب اون خنده های لعنتیت باش،                   بعد من فکر خودت باش ،  🦋                                غصه رسم روزگاه  ...    🌸                                              ما چه باشیم چه نباشیم   ...   ❤️                               زندگی ادامه داره
آخه هر چی مامانه من میگه بخور یا برام درست میکنه تا  ته توشو درنیاره نمیزاره بخورم اون حرفای او ...

خب ب هرحال هرکس حرف مادرخودشو قبول داره طبیعیه تو بارداری حرص نخور.توام کار خودتو کن

آخه هر چی مامانه من میگه بخور یا برام درست میکنه تا  ته توشو درنیاره نمیزاره بخورم اون حرفای او ...

عزیز دلم اون بچشم مادر نگاش میکنه فکر نمیکنه که دشمنش باشه حرص نخور برای نی نی بده

کاربرقدیمی ام کاربری دوممه
1364