2733
2734
عنوان

ترشح زرد چشم نوزاد و تنگی مجرای اشک

1098 بازدید | 11 پست

خانوما دختر من3ماه و سه روزشه تقریبا از 20روزگی چشمش ترشح زرد کرد دکتر که بردم بدون معاینه میگفت مجرای اشکش تنگه قطره و پماد داد اونارو استفاده کردم تا یه مدت خوب شد ولی باز شروع شده ناگفته نمانه تو این مدت ماساژ دادم چشمشو هر روز ولی یا من ماساژ بلد نیستم یا اثری نداره ماساژ بیشتر هم وقتی میخوابه ترشحا زیاد میشه

قطره و پماد تا کی اخه؟؟دکتر میگفت 5روز میترسم ضرر داشته باشه بیشتر استفاده کنم

شما کسی بوده اطرافتون بچه اش اینجور باشه خوب شده؟؟؟شوهر من خودش بچگی اینجور بوده مجرای اشکش بسته شده عملش کردن با میل زدن هم باز نشده یکی از چشماش یه کوچولو انحراف داره میترسم به خاطر عملی که شده اینجور باشه هیچ وقت روم نشده ازش بپرسم نگرانم دخترمم اینجور نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم نجرا اشکش بسته بود درست ماساژ بدی باز میشه به اینصورت که گوشه چشمشو اروم بمالی و بکشی به طرف خط بینیش ده روزه مال پسرم باز شد وگرنه دارو خیلی مصرف کردم براش تا یه دکتر دقیق نحوه ماساژشو گفت

2728
2738

خانوما دختر من که مجرای اشکش تنگ بود از 20روزگی چشماش چرک میکرد شکر خدا ماساژ کارساز شد و خوب خوب شد البته بعد 6ماه خواستم بگم کسی تو اطرافتون بود بگین دلسرد نشن و به ماساژ ادامه بدن

خانوما دختر من که مجرای اشکش تنگ بود از 20روزگی چشماش چرک میکرد شکر خدا ماساژ کارساز شد و خوب خوب شد ...

من دخترم چشماش مجراش تنگه.. دوماهه نمیزاره زیاد ماساژ بدم.. چجور ماساژ دادی؟! الان  دور گلکش قرمز شده.. نمیدونم پماد بزنم یا نه