2703
2553
عنوان

مامانایی که واسه سنجش کلاس اول رفتین 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 47671 بازدید | 96 پست

سلام

به نظرم با خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان یه مشاوره داشته باشید،  ایشون دراین زمینه سنجش قبل از مدرسه کودکان تخصص کافی دارند و اگه مشکلی باشه قابل رفع  توسط تیم تخصصی ایشون هست و تو تهران بینظیرند

اسم ایشون رو تو گوگل سرچ کنید متوجه میشد و شماره منشی جهت رزرو وقتشون هست.

فاضل علیپور هستم مدرس و مشاوره پایه ابتدایی از گروه آموزشی مدرس خوب

در آزمون سنجش ورود به مدرسه مسائلی مانند آگاهی نسبت به محیط اطراف، پیروی از دستورات ساده، حل مسائل ابتدایی و نحوه برقراری ارتباط کودک با هم

سن و سالان خود سنجیده می شود.

پارامترهای اصلی آزمون سنجش کلاس اول:

*شنوایی سنجی، بینایی سنجی و سلامت جسمانی

*روانشناسی و مهارت حرکتی

در مرحله اول شنوایی سنجی بینایی سنجی و سلامت جسمانی توسط پزشک عمومی ارزیابی می شود اگر در این مرحله کودک مشکلی داشته باشد به پزشک مربوطه ارجاع داده می شود تا مراحل درمان طی شود سپس کودک نزد روانشناس میرود، روانشناس سوالاتی می پرسند تا حافظه کوتاه مدت ، حافظه بلند مدت و ضریب هوشی و توانایی یادگیری کودک را بسنجد.

توانایی کودک در مرحله روانشناسی و حرکتی شامل موارد زیر می باشد :

پیروی از دستورات ساده، پاسخ به سوال تشریحی که امکان دارد برای کودک دشوار باشد، تشخیص اعداد ، رنگ، حروف ، شکلهای هندسی ساده، اطلاعات عمومی و حل مسائل ساده .

در بخش های بعدی سوال هایی که در آزمون سنجش پرسیده می شود جهت آمادگی ذهن آموزان بیان می گردد.

برای دانلود کلیه ویدیو ها و نمونه سوالات آزمون سنجش می توانید به وبسایت معلم اول مراجعه نمایید

آدرس وبسایت: http://moalemaval.ir/cat/59/sanjesh-aval/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/modaresekhob/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام گلم شمادخترت رفت سنجش؟توروخدا اگه میدونی چیاپرسیدن بهم بگو فردابچه هام نوبت دارن استرس دارم

سلام گلم بچه من برای۲۰برج نوبت داره هنوز نرفته نگران نباش.حالا شمارفتی به منم بگو چیا پرسیدن

فاضل علیپور هستم مدرس و مشاوره پایه ابتدایی از گروه آموزشی مدرس خوب در آزمون سنجش ورود به مدرسه مسا ...

سلام وقتتون بخیرتاب حال کودک دارای بیماری توبروس اسکلروزیس داشتین ک درسنجش همکاری نکنه؟ازلحاظ ذهنی هیچ مشکلی نداره فقط دقتش کمه