2726
عنوان

شما بودین چ تصمیمی می‌گرفتین؟؟

368 بازدید | 67 پست

باردارم و هفته39 تا قبل خیلی راغب بودم ب طبیعی اوردن بچه و حرفم همش همین بود اما رفتم معاینه لگن شدم ۴جای مختلف واس هرکدوم کلی درد کشیدم دو انگشتشونم بزور میرفت،،، همشون نظرشون این بود ک واژن تنگی دارم و احتمالا برش وبخیه زیاد میخورم،،

دکترم می‌گفت مگه رابطه نداشتی حین بارداری🙄 گفتم چرا والا همش،،دیگع اینکه گفت زایمانت خیلی طول می‌کشه اینجور،تازه احتمال داره وسطش بکشه ب سزارین-_-

یکیشونم می‌گفت بنظرم بااین بدنت بهتره سزارین کنی اما من فکردم میخاد ک پیش خودشون سز کنم داره این پیشنهادو میده:/ واس همی دوجای معتبر دیگه هم رفتم اما اونام چیزایی ک میگفتن زیاد جالب نبود⁦☹️⁩ خیلی خورد تو ذوقم

من واقعن طبیعی دوسداشتم اما با همین معاینه ها کلی درد کشیدم تب کردم گفتم سر بچه چطور میخاد رد شع پس

شوهرمم ک خودش درجریانه🙊از اول همش بم می‌گفت بت نمی‌بینم بتونی بیا سز کن و من همش لج می‌کشیدم ک نه نمیخام😐حالا ک بش گفتم نظرم عوض شده داره بال درمیارع

خانومایی ک شرایط مشابه داشتین یا کلا

شما بودین تلاش میکردین برا طبیعی یا بجا اینکه خودتونواذیت کنین میرفتین سزارین؟؟؟؟

تعداد رای : 33
نظرسنجی
طبیعی
7
21%
سزارین
26
78%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم از خدات باشه سزارین کنی

نزار بلایی که سر من اومد

خدای نکرده سر تو بیاد

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728

از خدا میخوام هر جور به صلاح وبرای سلامت خودت ونی نی خوبه اون راه بذاره سر راهت وایشالا ب سلامتی زایمان کنی بدون درد.میشه برای حاجت دل منم دعا کنی یادت میمونه 

زن قداست دارد.!!!!!!!برای با اوبودن باید《مرد》بود نه نر......!!!!!!!

اگه طبیعی دوس داری و نری طبیعی تااخر عمر این حسرت باهات میمونه که میشد ولی نزاشتن

خودتو راضی کن بعد برو سز

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706