2703
2553
عنوان

کسی چیزی در مورد شکوفه سنجد شنیده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 58260 بازدید | 88 پست
عزیزم سلام.شما باردار شدی؟ ویتاگنوس و روزی چندتا قرص میخوردی؟ وزتت بالاعه؟ منم تنبلی دارم

نه متاسفانه وزنم بالا بود دارم ورزش میکنم هرروز میرم کوه با همسرم لاغر شدم پریود هام منظم شده ولی فغلا باردار نشدم دارو هم مصرف نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم من تهران نیستم.شهرستانم.بهار فصلش بود همسرم واسم چیدآورد.بعدشم من برگ سنجد دم کردم ن شکوفه سنجد. ...

عزیزم من دنبال برگ سنجد هستم کجاها داره.؟؟ عطاری رفتم گیرم نیمد

عزیزتاجایی یادمه بهت میگم. قرص ویتاگنوس گرفتم روزی یکی خوردم. صبح ناشتا هم خودم هم همسرم ی ق م عسل ...

عزیزم ویتاگونس تو پریودی هم باید استفاده کرد؟ یکم راجبش توضیح میدی؟ اسیر تنبلی شدم حسابی😥

2456
عزیزم ویتاگونس تو پریودی هم باید استفاده کرد؟ یکم راجبش توضیح میدی؟ اسیر تنبلی شدم حسابی😥

اره تو پریودی تا زمان اقدام.بعدقطع کن اگه باردار نشدی دوباره از اول پری بخور.

بادکش گرم رحم وتخمدان رو انجام بده قطعا جواب میگیری.

بروعطاری تخم هویج فرنگی بگیر(تاکید کن ک واسه مصرف خوراکی میخوای ک بذر اصلاح شده بهت ندن) طی سه روز باید دم کنی بخوری.الان دستم بنده بعدا کاملا برات توضیح میدم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
اره تو پریودی تا زمان اقدام.بعدقطع کن اگه باردار نشدی دوباره از اول پری بخور. بادکش گرم رحم وتخمدان ...

ممنون عزیزم الان بیشتر از یکسال اقدامم ولی انگار ن انگار دکترم زیاد رفتم فولیهام کوچیکن

2714
عزیزم شما دوقلو باردار شدید؟

بله اما یه دونش موند

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
عزیزم برگ سنجد از کجا میتونم تهیه کنم؟

من شهرستانم و همسرم ازروستا واسم آورد.بعیدمیدونم عطاری هاداشته باشن

برگ سنجد واسه گوسفنداس من زیر نظر دکتر سنتی خوردم:-(😂

جواب گرفتین از شکوفه سنجد

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
اردیبهشت شکوفه میده، اگه جایی دیدی حتما برو🙂

شما استفاده کردین شکوفه سنجد 

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2706