2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رنگ دستمو دیدم ترسم ده برابر شد شده بودم رنگه گچ دیوار دستو پاهام بشدت میلرزید حرفم نمیتونستم بزنم یعمی جمله نمیتونستم بگم همچیو غلط و بالرزش تلفظ میکردم وقتی مامانمو صدا میکردم

شاید ترسیدی نتونستی خوب حرف بزنی.با دستت می‌تونستی چیزی رو بگیری؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

مامانم اینام اینقدر بی دستو پان که بخدا یعنی تا بخوام بهشون ثابت کنم فشارم نیوفتاده و اینا علایم سکته مغزیه به اورژانس زنگ نمیزنن و صدتا درمانه خونگی و ابقندو امتحان میکنند

اینجور مواقع سریع لاله گوش یا سر انگشتاتونو سوراخ کنین ک خون بیاد ‌ 😒خدا نکرده سکته نکنین

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

از کجا میدونی سکته مغزی بوده دور از جون؟پانیک نداری؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706