2726

بیرونم میرفتم هی راه به راه زنگ میزد که بیا خونه بیا خونه. پدر و مادرم جدا از هم زندگی میکنن. هر موقع میرفتم بیرون میگفت اگه زود نیای زنگ میزنم به بابات. همش با این جمله تهدیدم میکنه. یبارم عقد کردم، بخاطر رفتارای مامانم پسره هم رفتارای زشت میکرد واس همین جدا شدم. حالا میخوام با هر کی دوست بشم هی میاد سرک میکشه تو کارم. دیوونم کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا چجوری بهش اجازه میدی دیگه ایییییینقددر برات تصمیم بگیره بچه که نیستی

چطوری جلو مامانشو بگیره. وا

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.
27. 53

پس اصلا بچه هم نیستی الان عاقلی . به نظرم نباید اجازه بدی انقد دخالت کنه دیگه 😑 لابد نوجوون بودی خیلی دختر خوب و مثبتی بودی عادتشون ندادی که یه جوون باید تا یه حدی زندگی کنه و راحت باشه 

ن بابا. جلوشو نمیشه گرفت. به جای اینکه سرش تو کار خودش باشه. سرش تو رندگیه منه. ای کاش بمیره

چرا نمیری پیش بابات؟؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

سنت یه جوریه که خودت عاقلی نزاری کسی تصمیم بگیره یاسرک بکشه توزندگیت

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
ن بابا. جلوشو نمیشه گرفت. به جای اینکه سرش تو کار خودش باشه. سرش تو رندگیه منه. ای کاش بمیره

وای تو رو خدا اینجوری نگو حالا شاید مادرتم اشتباهاتی داشته باشه اما هر چی باشه بازم مامانته

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

عزیزم مادره نگرانته وقتی خودت مادر شدی این رفتاراشو درک میکنی یه عمر بچه بزرگ کن بعد وقتی بزرگ شد بهت بگه روانی 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

مامانت هر طوریم که باشه اگه ازت ناراحت باشه زندگیت رو هوا میمونه گلم هر طور شده مامانتو راضی نگه دار در مورد کاراش باهاش حرف بزن البته رو خوبی اگه شده رو خوبی جلوش گریه کن دردتو بگو دلش به رحم میاد

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
2706