2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من يك سال و ده ماهه عقدم 

فقط در صورت لزوم با هم حرف ميزنيم

ب جدايى زياد فكر كردم اما نه بخاطر حرف نزدن خودش بلكه بخاطر حرف زدناى بيجاى خانوادش😤

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
2738
من دوسال طول کشید تاازدواج کردیم کلی بحث جدایم داشتیم البته من قبل ازدواح باعشقم هم خونه شدیم یعنی د ...

همخونگی که دیگه ادمو دلگرم میکنه چطور دعوا داشتین

من دوسال طول کشید تاازدواج کردیم کلی بحث جدایم داشتیم البته من قبل ازدواح باعشقم هم خونه شدیم یعنی د ...

شما یجورایی ازدواج سفید داشتین😁

متاسفانه جا نیفتاده و..... وگرنه آدم ی مدت میتونست با همسر آیندش زندگی کنه،بدی هاشو راحت میفهمید

حتی از لحاظ جنسی....

کاش میشد

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

ما ۵ سال باهم دوست بودیم یا باهم بیرون بودیم یا بیس چاری چت میکردیم کلی هم حرف میزدیم🤣🤣🤣🤣 الانم سه ماهه نامزدیم. اینجوری ک میگین فک کنم عروسی کنیم کلا لال میشیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
شما یجورایی ازدواج سفید داشتین😁 متاسفانه جا نیفتاده و..... وگرنه آدم ی مدت میتونست با همسر آیندش ز ...

من شانس اوردم پس😂😂قهرکه میکردیم هرکی میرفت تویه اتاق دیگه خخخخ وقتی هم قهربودیم میخواستیم بریم جای باصدای بلند میگفتیم بعضیاااااااا من دارم میرم فلان جا😂😂😂یاذش بخیرچقدرمسافرا رفتیم عجب روزای بود ...خواهرمن برم تانی نی سایتیها نریختن سرم💃

باخدا باش.پادشاهی کن😍
2706